3 proste i szybkie sposoby na uzyskanie niezwykłej objętości włosów: zwrócisz na siebie wszystkie spojrzenia!

Podstawowa objętość w stylizacji włosów pomaga wizualnie skorygować niedoskonały kształt głowy. Na przykład aby owal twarzy był bardziej proporcjonalny.

Prostownica

Za pomocą grubości prostownicy pasma włosów możesz dostosować stopień objętości, jaki chcesz. Nie zapomnij o ochronie termicznej. Musisz pracować na 100% suchych włosach. Aby uzyskać objętość u nasady, wystarczy nałożyć prostownice tylko tam. Ale jeśli chcesz, aby całe włosy wyglądały jak na powyższym obrazku, nałóż je na całą długość włosów.

Faliste lokówki

Świetna alternatywa. Możesz zostawić je na noc. 

Jeśli potrzebujesz efektu tak szybko, jak to możliwe, wystarczy przymocować spinkę do włosów uprzednio potraktowanych odpowiednim roztworem do stylizacji (na przykład pianką do objętości podstawowej lub sprayem). Wysuszyć suszarką do włosów, pozostawić na 15-20 minut, następnie zdjąć. Rezultat mile Cię zaskoczy.

Grzebień

Metoda ta polega na niewielkim splątaniu włosów u nasady. Do tego potrzebny będzie grzebień z małymi i drobnymi zębami. Wkłada się go w środek pasm włosów i dwoma ruchami grzebienia w kierunku nasady uzyskasz pożądaną objętość. Następnie grupa pasm włosów, na które zastosowałaś tę objętość, jest przekazywana razem z płytką do włosów.

Takie działania należy wykonywać w obszarach, w których potrzebna jest objętość. Po ostygnięciu włosów można je czesać rzadkim grzebieniem z szerokimi odstępami między zębami. Włosy muszą być suche i czyste.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!