3 oznaki „taniego” i niesmacznego manicure: unikaj tych błędów!

Jeśli dłonie są twarzą dziewczyny, to manicure odgrywa równie ważną rolę jak makijaż. Dlatego warto zwrócić uwagę na ten szczegół, jeśli chcesz, aby Twój wizerunek był schludny i elegancki.

W tym artykule porozmawiamy o 3 znakach, które ujawniają „tani” i pozbawiony smaku manicure. Nie powinnaś popełniać tych błędów, jeśli chcesz, aby Twój wyglą wyglądał odpowiednio. Oto kilka opcji manicure, z których należy zrezygnować od samego początku.

Zbyt wyrafinowany projekt

Wiele dziewczyn uwielbia wzory na paznokcie, ale ten też może być inny. Nie trzeba im mówić stanowcze „nie”, jeśli lubicie elementy dekoracyjne, takie jak kwiaty czy urocze napisy. Ale absolutnie wszystko ma swoje granice. Projekt może wyglądać niesmacznie, jeśli zdecydujesz się na to na wszystkich paznokciach. Lub może również wyglądać całkiem elegancko, jeśli zdecydujesz się zrobić to tylko na jednym paznokciu, aby uzyskać dodatkowy nacisk.

Warto unikać jasnych wzorów na całej powierzchni paznokcia, zwłaszcza tych przedłużonych. To przenosi nas z powrotem do lat 2000. Zamiast tego małe i lakoniczne wzory na krótkich paznokciach wyglądają całkiem pięknie.

Cyrkonie

To kolejny element dekoracyjny, który uwielbiają prawie wszystkie kobiety. Ale taki projekt już nie wygląda na odpowiedni, ale raczej śmieszny.

Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie błyszczały, wybierz proste, błyszczące wykończenie w jednolitym kolorze, takie jak lakier do paznokci z subtelnym połyskiem.

Kształt baleriny

Ten kształt paznokci pasuje bardzo niewielu kobietom. Poza tym, jeśli zdecydujesz się na taki, powinnaś powiedzieć manicurzystce, żeby zrobiła ci zgrabny kształt. W tym przypadku wydaje się, że manicurzystka była zbyt leniwa, aby je dokończyć.

Ale nadal ten kształt wygląda dość dziwnie, nawet jeśli nałożysz cienką warstwę lakieru na niego. 

Jeśli unikniesz tych 3 błędów, jesteś bliżej uzyskania wyjątkowego i godnego pozazdroszczenia manicure!

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!