3 najsłodsze i najnowocześniejsze pomysły na francuski manicure na 2023 rok

Francuski manicure nigdy nie wyjdzie z mody. Z setkami i tysiącami projektów do wykonania, francuski manicure jest odpowiednim wyborem na rok 2023. Rok królika nadchodzi z tym długo oczekiwanym projektem dla kobiet. Poniżej zebraliśmy 3 najbardziej pomysłowe pomysły dla Ciebie i Twojego stylisty.

Wielokolorowy francuski manicure

Kolorowe francuskie tipsy to modny projekt paznokci. Podstawa paznokcia ma inny kolor niż końcówki paznokci. Francuski manicure może być ekscytującym i modnym sposobem na pokazanie się. Kolorowe francuskie paznokcie są właśnie tym, czego potrzebujesz, aby naładować swoje akumulatory pozytywną energią!

Francuski manicure ze zdobieniami

Akcent na tylko dwóch paznokciach to bardzo dobry wybór, jeśli chcesz uzyskać bardziej nowoczesny francuski manicure. Jest to model prosty, a jednocześnie wyjątkowy dzięki akcentom, które wykonane są na tych dwóch paznokciach. Po prostu oglądaj te projekty!

Tak dobrze i delikatnie. Te modele to doskonały wybór na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do biura, czy na bardziej wyjątkową wieczorną imprezę, nie znajdziesz bardziej uniwersalnej opcji niż francuski maniucre z akcentami brokatowymi.

Brokat to gorący trend w tym sezonie, więc warto mieć je również na swoich paznokciach! Ten brokatowy francuski manicure jest bardzo modny dzięki mieszance długich paznokci w kształcie migdałów, prostych końcówek i perełek akcentujących cały paznokieć.

Francuski cień

Niesamowicie delikatny design, który super efektownie prezentuje się na długich paznokciach. Porozmawiaj o tej opcji ze swoją manicurzystką, jeśli znudziła Cię klasyka. Ale nie ograniczaj się tylko do ombre, dodaj trochę blasku w postaci lekkiego brokatu na całym paznokciu. Wybierz odcienie, które są komplementarne do twojej skóry, ponieważ tylko w tym przypadku projekt będzie wyglądał modnie i spektakularnie.

Taki subtelny, ale modny gradient. Dzięki temu brokatowi ten manicure można swobodnie nosić nie tylko na specjalne okazje, ale także na co dzień.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!