3 kolory ubrań, które odejmą ci kilka lat. Czary, które działają

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak kolor ubrań wpływa nie tylko na wygląd ale również na stan wewnętrzny? Według stylistów, to na ile lat wyglądamy zależy również od koloru ubrania, a psycholodzy z kolei twierdzą, że kolor ubrania wpływa na nasz stan psychiczny. Kto z nich ma rację? Dowiedzmy się razem. Musisz tylko obejrzeć ten film do końca. Pod koniec lat 70. psycholog Alexander Schauss stwierdził, że więźniowie, których ściany w celach były różowe, wykazywali mniejszą agresję. Dzisiaj jeden z najpopularniejszych amerykańskich stylistów Andrew Gelwicks jest pewien, że kolor ubrań jest nie mniej ważny niż styl. A może nawet ważniejszy! Według jego teorii każdy kolor ma swoją wibracje, które wywołują pewne emocje, zarówno dla osób noszących ubrania, jak i tych, którzy na nich patrzą. Jeśli chcesz wyglądać pięknie i młodo, powinnaś preferować następujące trzy kolory. Czerwony. Chodzi o najjaśniejszy i najczystszy odcień zwany „prawdziwą czerwienią”. Nie wystarczy wybrać kolor koralowy lub ciemny wiśniowy. Efekt nie będzie taki sam! Tylko nasycony jasny kolor, ze względu na jego dynamikę, a nawet agresywność, powoduje pożądane wibracje. Kolor czerwony jest kolorem akcji; wypełnia siłą życiową. Kobieta ubrana na czerwono, na poziomie podświadomości, wygląda aktywnie, zwinnie i odważnie. I to są charakterystyczne oznaki młodości! Psycholodzy mówią, że w czerwonym ludzie wyglądają namiętnie, są zorientowani na cel. Ci, którzy są przyzwyczajeni do noszenia czerwieni, są idealnymi, silnymi przywódcami i mają doskonałą energię seksualną. Ten odcień czerwieni (prawdziwa czerwień) został stworzony dla prawdziwych div. Zobacz na stroje Amal Clooney, Holly Berry, Cindy Crawford i Nicole Kidman. Blondynki i brunetki są cudownie w czerwieni, a rude jeszcze bardziej.

Fuksja

Żywe kolory są odpowiednie dla młodych dziewcząt, a ciemne są odpowiednie dla kobiet w dojrzałym wieku. Nie wiadomo, kto i kiedy wprowadził tę zasadę, ale wiele kobiet korzysta z niej przy wyborze ubrań. Na szczęście są kobiety po czterdziestce, które mają doskonałe wyczucie kolorów i kierują się intuicją, a nie ogólnie przyjętą opinią.

Róż to połączenie czerwieni i bieli, aktywności i energii z czystością i naiwnością. Ten kolor, szalony i namiętny, ale jednocześnie delikatny i wzruszający. Różowy kolor łagodzi uczucie niepokoju i wypełnia szczęściem, jak w dzieciństwie. Spójrz na Jennifer Lopez, Kerry Washington i Cindy Crawford – naprawdę odważną kobietę, dla której wiek to tylko liczba. Pudrowy róż jest jednym z najbardziej udanych odcieni pod tym względem, ponieważ dodaje kobiecości, romansu. Idealnie gdy jest połączony z pastelowymi odcieniami i elementami białego lub czarnego jeansu.

Lila ma jednocześnie dramatyczny i zmysłowy kolor. To prawdziwy lek przeciwdepresyjny. Niektórym osobom kojarzy się z czymś niesamowitym, magicznym. Sprawi, że będziesz marzyć, wykazać się kreatywnością, a może nawet przywróci cię do dzieciństwa. Stąd efekt przeciwstarzeniowy liliowy. Eksperci nazywają to kolorem przestrzeni, więc kolor lila jest tajemniczym i intrygującym kolorem. Nieoczekiwanym fanem koloru liliowego jest brytyjska królowa Elżbieta II. I oczywiście nie ma wątpliwości co do jej wiecznej młodości, jeśli nie zewnętrznej, to wewnętrznej. Z biegiem lat to się nie zmienia! Jeśli przyciągają cię wibracje koloru lilowego, zwróć uwagę na jego jasne odcienie. Ludzie przyzwyczajeni do noszenia tego koloru są stronniczy, pewni siebie i nie mają na nich wpływu opinie innych. 

Leave a Reply