3 kobiety, które wyglądają modnie i nowocześnie po 60-tce

Kult młodości narzucany nam przez media zrujnował życie wielu ludziom. Kobiety (a także mężczyźni) są przerażeni wiekiem. Ale nie możesz od niego uciec i lata mijają, niezależnie od naszych pragnień. Moim zdaniem lepiej postarać się, aby wyglądać przyzwoicie w swoim wieku. Oto kilka przykładów kobiet, które są piękne, mimo że mają już ponad 60 lat.

1. Sharon Stone

Sharon podbiła świat w 1992 roku, po pojawieniu się w erotycznym thrillerze Podstawowy instynkt, który uczynił z niej symbol seksu swojego pokolenia. Ale od tego czasu minęły trzy dekady, a Sharon ma 63 lata. I co? Mówi gwiazda. Aktorka przyznaje, że nigdy nie była miłośniczką fitnessu, nie przestrzegała ścisłych diet i nie przeszła operacji plastycznych. Ale aktorka zawsze starała się prawidłowo odżywiać i codziennie uprawiać gimnastykę.

2. Christie Brinkley

Christie ma 67 lat. Amerykańska modelka uważany jest za jeden z najatrakcyjniejszych modeli wszech czasów. W swojej 50-letniej karierze Christie pojawiła się na okładkach ponad 500 magazynów modowych. Najwyraźniej nie wie, jak to jest się zestarzeć, bo w wieku 67 lat nadal wygląda na 40 lat. Aktorka zdradza, że ​​to zasługa jej genów i aktywnego trybu życia. Christie od młodości była na diecie wegetariańskiej, ale teraz rozpieszcza się rybami i stara się jak najwięcej ruchu.

3. Meryl Streep

W wieku 72 lat aktorka może pochwalić się 3 Oscarami, 21 nominacjami i absolutnie nienagannym stylem. Meryl nigdy nie biegała za modą, ale zawsze wyglądała elegancko, z gracją i kobieco. Aktorka nigdy nie przeszła operacji plastycznych, nie stosowała diet (poza rolami) i wyróżnia się szlachetnym i naturalnym pięknem.

Czytaj więcej: Te gwiazdy przesadziły z operacjami plastycznymi. Smutny widok…