25 piękne stroje, aby wyglądać szlachetnie i stylowo!

Jeśli ukończyłeś 50 lat, to nie jest powód do rozpoczęcia zamkniętego stylu życia. Wręcz przeciwnie, możesz poświęcić więcej czasu sobie, nie kierować się dress codem, ale pozwolić sobie na inne stroje, o których marzyłeś od dawna.

Stroje ze spódnicą

Letnia spódnica w kolorowy wzór pasuje każdemu, bez wyjątku. Jeśli masz nieformalny top, zespół okaże się jeszcze bardziej miękki i kobiecy. Wzór może być wzorem kwiatowym lub tropikalnym, w kropki lub w kratkę. Długość midi lub maxi.

Stroje ze spodniami

Nie wszystkie kobiety są gotowe obnażyć nogi. Dlatego spodnie są świetną alternatywą dla spódnicy. Surową koszulę można łączyć z jasnymi prostymi lub szerokimi spodniami. Dodaj biżuterię, małą torebkę i buty na obcasie, aby uzyskać świąteczną opcję.

Stroje z bluzkami

Najbardziej demokratyczne elementy garderoby dobrze komponują się zarówno z formalnymi elementami wizerunku, jak i nieformalnymi. Jest to również najtańszy element garderoby. Latem jest niezastąpiony. Może być zwykły, ze zdjęciem lub napisem.

Stroje tuniki

Każda stylizacja z tuniką będzie wyjątkowa, ponieważ istnieje ogromna różnorodność jej fasonów: z asymetrycznym dołem lub dekoltem, luźna i dopasowana, warstwowa i z marszczeniami. Łatwo zrobić z nich komplety w stylu boho, ponieważ łączy się je z dowolnym dnem.

Stroje z sukienkami

W sukience łatwo jest wyglądać super! Z rękawami lub bez, gładkie lub kolorowe, z jedwabiu, bawełny i lnu – to nie jest pełna lista możliwości. A ile stylów! A oto kilka opcji, jak połączyć „resztki” biznesowej garderoby z casualowymi letnimi sukienkami.

Czytaj więcej: 5 rzeczy, które zmieniają kobietę „po 40” w babcię!