20 zdjęć, które sprawią, że będziesz bardziej pewna siebie: pamiętaj, że nie liczy się rozmiar, ale styl!

Pomimo faktu, że te same ubrania są sprzedawane w różnych rozmiarach, większość marek odzieżowych nadal wybiera chude modelki we wszystkich swoich reklamach i bilbordach, całkowicie ignorując osoby noszące większe rozmiary. Mając dość tej niepotrzebnej dyskryminacji, dwie przyjaciółki – Denise Mercedes i Maria Castellanos – rozpoczęły wyzwanie „Style Not Size” na TikTok’u, w którym udowadniają, że każdy może wyglądać świetnie, niezależnie od tego, jaki rozmiar nosi.

W wyzwaniu obie kobiety pokazują, jak te same stroje prezentują się na dwóch różnych typach sylwetki. Są idealną inspiracją dla każdego, kto może czuć się niepewnie przed wypróbowaniem odważniejszego wyglądu tylko ze względu na swój rozmiar. Sprawdź poniżej niektóre z najnowszych stylizacji Denise i Marii.

Dziewczyny zaczęły publikować te filmy w 2020 roku i obecnie mają prawie 4 miliony obserwujących na swoich dwóch kontach.

Dziewczyny współpracują obecnie z Macy’s. Ich kolekcja obejmuje ubrania na tyle stylowe, można je nosić w domu lub na zewnątrz, w szerokiej gamie pastelowych kolorów. Chociaż wiele elementów występuje w pasujących zestawach, Mercedes i Castellanos stworzyli je w taki sposób, aby pasowały do ​​wszystkich pozostałych elementów kolekcji. Dzięki temu klienci mogą je łatwo łączyć. Kolekcja jest mieszanką seksownego i sportowego stylu, na którą wpływ ma indywidualny styl każdej kobiety.

Ogólnie rzecz biorąc, zarówno Castellanos, jak i Mercedes uważają, że branża modowa staje się coraz bardziej inkluzywna. Castellanos wspomniał, że w przeszłości trudniej było im znaleźć odpowiednie części garderoby. „Jednak od tego czasu widzieliśmy tak wiele zmian. I co ważniejsze, świadomość ludzi, a nie tylko marek. I to jest ważne, ponieważ jeśli ludzie zaczną mówić, sama branża musi otworzyć oczy i zacząć się zmieniać”.

Uważają również, że media społecznościowe odegrały ważną rolę w tym ruchu akceptacji ciała i spowodowały, że marki rozszerzyły swoje rozmiary. „Tak więc zdecydowanie powiedziałbym, że dużą rolę odegrali influencerzy, ale także ludzie w mediach społecznościowych. “

Co myślisz? Czekamy na Twój komentarz. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, podziel się nim ze znajomymi!