20 wspaniałych modelek po pięćdziesiątce – zobacz jakie są piękne!

Powszechnie przyjmuje się, że biznes modelek jest tylko dla młodych dziewcząt, których kariera kończy się tak szybko, jak się zaczyna. Jednak ta opinia jest błędna i coraz więcej dojrzałych kobiet zostaje modelkami. Bez wątpienia stają się prawdziwymi klejnotami świata mody. W końcu piękno tkwi w różnorodności i wszechstronności, gdzie młody wiek to już przeszłość. I jak pięknie jest patrzeć na różne twarze i ciała, które nie mieszczą się w parametrach.

Carmen Dell’Orefice, 91 lat

Carmen to amerykańska supermodelka i aktorka. Zasłynęła w branży modowej jako najstarsza prezenterka sezonu wiosna/lato 2012. W wieku 15 lat pojawiła się na okładce Vogue’a i od tamtej pory zajmuje się modelingiem.

Yasmina Rossi, 66 lat

Valentina Ash, 67 lat

Tzipora Salamon, 72 lata

Simone Jacob, 60 lat

Nicola Griffin, 61 lat

Linda Rodin, 74 lata

Francisa Browna McGilla

Wiadomo, że Francis rozpoczęła karierę modelki w wieku 48 lat.

Claudine Penedo, 52 lata

Katya Pyrli

Dokładny wiek tej modelki nie jest znany. Nie znaleźliśmy o niej tej informacji. Ale twierdzi, że zajęcia jogi pomagają jej zawsze wyglądać młodo.

Alicia Borras, 77 lat

Daphne Self, 94 lata

Jackie O’Shaughnessy, 71 lat

Lyn Slater, 68 lat

Evelyn Hall, 76 lat

Feriga Rozmarin, 55 lat

Rosa Saito, 71 lat

Tatyana Neklyudova, 66 lat

Tatyana Neklyudova przez wiele lat pracowała jako starszy inżynier w GiproRybflot. Ma dwoje dorosłych dzieci i troje wnucząt.

Teruko Burrell, 64 lata

A jeśli jest ktoś, kto wie o sile i pięknie naturalnych siwych włosów, to z pewnością Teruko Burrell. Modelka zauważyła swoje pierwsze siwe włosy po trzydziestce i od tamtej pory dumnie nosi całą głowę siwych loków.

Diane Grisel, 61 lat

A przecież w tych dorosłych kobietach jest szczególny urok: wygląd, postawa, umiejętność zaprezentowania się. To wszystko czyni je niesamowicie pięknymi i atrakcyjnymi!