20 nowoczesnych fryzur z grzywką dla pań: dowiedz się, co jest modne w tym roku!

Fryzury dla kobiet po 40 roku życia są tak różnorodne. A wszystko dzięki temu, że styliści nieustannie eksperymentują ze strzyżeniami i tworzą ich ciekawe odmiany, tak aby każda kobieta czuła się wyjątkowa i piękna. Dlatego specjalnie dla kobiet, które kochają stylowe fryzury, styliści stworzyli modne fryzury z grzywką roku 2022, które pomogą Ci stworzyć bardziej interesujący wygląd.

Nowoczesna fryzura bob z gryzwką

Fryzura typu bob będzie wyglądać świetnie z każdym typem grzywki. Tutaj możesz zdecydować się zarówno na prostą grzywkę, jak i asymetryczną lub skośną. Sam bob możesz łączyć z gradacją, warstwami, asymetrią lub po prostu zostawić klasycznego bob’a.

Na powyższym zdjęciu fryzura ułożona chaotycznie, to jest teraz modne!

Taka fryzura świetnie komponuje się zarówno z klasycznym strojem, jak i casualowym, a nawet sportowym. Dzięki temu fryzura jest bardzo uniwersalna.

Fryzura pixie

Pixie to wszechstronna fryzura, która świetnie wygląda zarówno u młodych dziewczyn jak i starszych pań. Ponadto pixie będzie wyglądać idealnie również z grzywką. Jeśli masz okrągłą lub kwadratową twarz, wybierz skośną grzywkę. Jeśli masz owalny kształt twarzy, możesz eksperymentować z dowolną odmianą grzywki.

Ten rodzaj strzyżenia jest bardzo łatwy do ułożenia. Panie, które zdecydowały się go nosić, muszą tylko okresowo chodzić do fryzjera, aby zachować kształt włosów. 

Niezwykła przemiana! 

Kaskada

Strzyżenie kaskadowe doda pożądanej objętości cienkim i pozbawionym życia włosom. Dodatkowo doskonale poradzi sobie z dopasowaniem każdego owalu twarzy. Najważniejsze jest, aby wybrać grzywkę, która idealnie Ci odpowiada. 

Specjaliści zalecają kobietom po 40 roku życia wypróbowanie krótkich i średnich fryzur ze skośną grzywką. Takie opcje dodają kobiecie kobiecości i świetnie współgrają z każdym kształtem twarzy.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł to poleć go znajomym!