20 niesamowitych prac tego wizażysty: oszałamiające przemiany

Vadim Andreev to rosyjski wizażysta, którego absolutny profesjonalizm znajduje pełne odzwierciedlenie w niesamowitych przemianach makijażu. Regularnie przesyła zdjęcia przed i po na swoje konto na Instagramie. Będziesz po prostu zdumiona tym, co ten mężczyzna potrafi zrobić z pędzlem do makijażu.

W niedawnym wywiadzie dla naszej redakcji, wizażystka powiedział, że ​​zawsze podobał mu się pomysł magicznej transformacji i dodał, że ​​chce, aby ludzie czuli się niesamowicie, świeżo i pięknie.

„Tworząc moje zdjęcia przed i po, chciałem pokazać, że możemy wyglądać inaczej i wyrażać nasze piękno na różne sposoby. I to jest świetna zabawa” – powiedział Vadim.

Zaczął robić makijaż jako dziecko i zaczął uczęszczać do szkoły makijażu. W tym czasie miał zaledwie 16 lat. I chociaż od tego czasu minęło już 20 lat, nadal czuje się szczęśliwy i podekscytowany, że dobrze wykonuje swoją pracę. Na swojej stronie na Instagramie ma 40 000 obserwujących. Vadim słynie ze swoich dzieł nawet wśród celebrytów. Dlatego zwracają się do niego artyści, piosenkarze, prezenterzy i inne znane osoby z Rosji.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia niektórych niesamowitych przemian Vadima w galerii poniżej!

Każda z nas, z kobiet, jest inna i lubimy różne rzeczy, zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż. Niektóre osoby lubią nosić dużo odważnego i ekstrawaganckiego makijażu, inne lubią bardziej naturalny wygląd. Oba i wszystkie podejścia do makijażu są ważne. Każdy powinien mieć prawo nosić to, co chce i ile chce. Na całym świecie oczekiwania wobec kobiet są bardzo wysokie, więc przynajmniej powinniśmy pozwolić im i wszystkim innym wyglądać tak, jak chcą wyglądać.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!