20 niesamowitych dzieł stylisty – zachęcał klientki do zaakceptowania siwych włosów!

Jeśli chodzi o siwe włosy, wiele pań decyduje się na ich ukrycie za pomocą farbowania. Jednak farbowanie włosów jest czasochłonne i kosztowne, ponieważ dość często wymaga poprawek. Dlatego wybór naturalnego koloru włosów jest często najrozsądniejszą opcją — a stylista Jack Martin chce zachęcić kobiety, aby właśnie to robiły.

Stylistka regularnie dzieli się niesamowitymi przemianami siwych włosów, które wykonuje dla swoich klientek, a rezultaty są po prostu niesamowite. Prace tego magika możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

„Niektóre panie mają siwe włosy wokół przedniej linii włosów, jak ta moja piękna klientka. Wszystko, co musimy zrobić w tym przypadku, to wybrać kolor włosów, który w artystyczny sposób będzie pasował do siwych korzeni i reszty długości włosów. Ta metoda nie powinna zająć dużo czasu. Około 3-4 godzin i klientka wyjdzie bardzo zadowolona.”

„Ta wspaniała klientka przyjechała do mnie z Salt Lake City. Ma naturalnie rude włosy i od lat farbuje je na rudo. W chwili, gdy zaczęła siwieć, chciała ukryć siwiznę i całkowicie przestać farbować włosy. Próbowałem ufarbować jej włosy na srebrzysty blond, aby pasowały do ​​włosów i jak widać na zdjęciach, wyglądają niesamowicie pięknie”.

Wiele osób pyta, dlaczego nie stylizuję włosów do zdjęcia po zabiegu. Podoba mi się to, że aranżacja jest prosta, naturalna, taka, którą klientka może wykonać w domu. Jestem wielkim fanem szczotki, a nie lokówki.

Jeśli dobrze opanujesz okrągłą szczotkę, możesz zdziałać cuda ze swoimi włosami. Przekonałem wiele klientek do przejścia z narzędzi niszczących włosy na prostą okrągłą szczotkę i suszarkę. Dzięki temu ich włosy są znacznie zdrowsze, a ich kolor dłużej zachowuje świeżość. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiała użyć gorących narzędzi, pamiętaj o użyciu środka chroniącego przed wysoką temperaturą i zmniejsz temperaturę do mniej niż 350 stopni.

„Wiele osób, stylistów i klientek zawsze prosi mnie o wstawienie zdjęcia moich srebrnych przemian po kilku tygodniach czy miesiącach. Ta piękna klientka przyszła do mnie na srebrną metamorfozę trzy miesiące temu, po czym wróciła w zeszłym tygodniu na tonowanie i skracanie. Klientka jest bardzo zadowolona z trwałości koloru. Wyglądało to bardzo naturalnie i nie było różnicy między jej naturalnymi korzeniami a resztą włosów, nad którymi pracowałam wcześniej.

Zebrała wiele komplementów! Dokładnie wykonała wszystkie czynności konserwacyjne, o które ją poprosiłem. Miała używać szamponu z fioletowym tonikiem. Musiała również wyeliminować z codziennej rutyny używanie gorących narzędzi do stylizacji włosów jak lokówka. Miała też raz w tygodniu stosować odżywkę do włosów. “

„Ta piękna klientka przyjechała do mnie z Seattle w stanie Waszyngton. Nie spodziewałem się, że jej włosy będą ciemnobrązowe na poziomie. Kiedy konsultowałem się przez SMS, jej włosy wyglądały na jaśniejsze”.

„Ta piękna klientka przyszła do mnie ze Scottsdale z Arizony, szukając srebrzystobiałego koloru pasującego do jej naturalnych białych odrostów, aby przestała farbować włosy na ciemno. Pracowałam nad tą fryzurą 8 godzin

Wybieliłem całą głowę, zaczynając od miejsca, w którym zaczynają się szare korzenie. Proces ten odbywa się poprzez pobieranie bardzo cienkich skrawków za pomocą wybielacza przez 4 godziny. Po półtorej godzinie ponownie otworzyłem każdą folię i ponownie nałożyłem nową mieszankę rozjaśniacza na obszary, aż osiągnąłem najjaśniejszy blady blond. Następnie spłukałem włosy i tonizowałam je przez 30 minut. Potem nastąpiły ostatnie kroki: umycie szamponem, spłukanie i stylizacja za pomocą okrągłej szczotki.”

Ta piękna klientka miała prawie czarne włosy z dużą ilością zniszczonych obszarów od poprzednich nieprofesjonalnych farb.

Od ciepłego miedzianego brązu do popielatego blondu.

„Do tej pięknej metamorfozy użyłam rozjaśniacza. 

„Ta piękna klientka przyjechała z Arizony na całkowitą metamorfozę. W przypadku tej transformacji zacząłem od obcięcia włosów i ułożenia ich warstwami, aby przygotować je do koloryzacji. Następnie rozdzieliłem pasemka włosów i zawinęłem je w folie i tak zostawiłam, aż doszedłem do poziomu jasnego blondu. Następnie włosy spłukano tonerem. Eliminuje on wszystkie żółte odcienie blond pasm. Całkowity czas tej transformacji wyniósł 6 godzin.”

„Ta przemiana trwała około 9 godzin. Wcześniejsze włosy były wyjątkowo uparte i łamliwe, ale dzięki cierpliwości, umiejętnościom i dobrym produktom udało mi się osiągnąć wspaniały rezultat”.

,,Ta metamorfoza zajęła mi 6 godzin”

A czy Ty jesteś gotowa na siwe włosy?