20 niesamowitych, czasem nawet szokujących zdjęć: jak niektóre gwiazdy zmieniły się na przestrzeni czasu

Konto na Instagramie o nazwie „celebrities_before_after_” porównuje zdjęcia celebrytów z nikim innym jak nimi samymi! Tak, porównuje wcześniejsze i najnowsze zdjęcia celebrytów, umieszczając oba zdjęcia obok siebie, aby dać widzowi wyobrażenie o tym, jak bardzo się zmienili.

Dość często przechodzimy zmiany wraz z wiekiem. W przypadku celebrytów na zmianę kształtu twarzy może mieć wpływ wiele czynników – dojrzewanie, starzenie się, inny styl makijażu czy operacje plastyczne. Bez względu na powód lub wybór, zawsze interesujące jest zobaczyć, jak bardzo zmienili się na przestrzeni lat. Więc weź wiadro popcornu i przewiń w dół, aby zobaczyć zdjęcia popularnych celebrytów „kiedyś i teraz”!

Camila Cabello

Jak fani wiedzą, Cabello unikała pytań o plastykę nosa i twierdzi, że jej nos jest naturalny! Ale patrząc na te dwa zdjęcia, nie możemy nie zauważyć różnicy.

Bebe Rexha

W swoich licznych wywiadach gwiazda twierdzi, że nigdy nie korzystała z operacji plastycznych, a nawet się ich boi.

„Właściwie mam skrzywioną przegrodę i ciągle dostaję infekcji zatok i boję się to naprawić” – kontynuowała. „Boję się operacji! “

Rooney Mara

Bella Throne

Madison Beer

Zawsze była wspaniała! Piosenkarka Madison Beer naprawdę zabłysnęła, odkąd pojawiła się na scenie w 2012 roku. Od początku jako obiecujący młody głos w YouTube po podrywanie czerwonego dywanu na każdym wydarzeniu, jej przemiana jest naprawdę niesamowita.

Dakota Fanning

Mariah Carey

Mariah zawsze była silną wokalistką. Ale jej wizerunek na początku kariery był zupełnie inny niż teraz. Na przykład miała o wiele ciemniejsze włosy i generalnie układała je zupełnie inaczej. W tamtych czasach Mariah nie była znana z noszenia strojów podkreślających figurę tak bardzo, jak teraz, i można śmiało powiedzieć, że jej styl ewoluował wraz z jej wyglądem.

Monica Belluci

Monica Belluci jest bardzo piękna, jeśli chodzi o jej wiek. Powiedziała, że ​​czuje się dobrze i nie przeszkadza jej starzenie się. Przyznaje, że bez względu na to, jak bardzo jest zmęczona, zawsze znajduje czas, by dobrze wyglądać. I to wyraźnie widać na jej twarzy.

Mila Kunis

Wszyscy znamy jej oszałamiający wygląd i udaną karierę w telewizji i filmach, ale to tylko część tego, dlaczego kochamy Milę Kunis.

Wraz z jej rosnącym statusem celebrytki pojawiły się nagłówki na temat jej życia osobistego i plotek o chirurgii plastycznej. Spoglądamy wstecz na zdjęcia gwiazdy na przestrzeni lat, aby przedyskutować, czy plotki o operacjach plastycznych są faktem czy fikcją?

Kiedy Mila dorastała na naszych ekranach, wielu zwracało uwagę na różnice w kształcie jej nosa, odkąd zaczęła grać. Starsze zdjęcia wydają się przedstawiać mniej zarysowany nos z bardziej zaokrągloną końcówką w porównaniu do późniejszych zdjęć gwiazdy „Ted”.

Adele

Metamorfoza Adele jest po prostu niesamowita.

Kesha

Scott Disick

Nina Dobrev

Noah Cyrus

Demi Lovato

Adam Driver

Scarlett Johansson

Zoe Kravitz

Shakira

Jessica Chastain

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!