20 najnowocześniejszych i najbardziej stylowych fryzur 2023 roku: idealne również dla pań 60+

Jeśli kobieta przekroczyła już granicę 60 lat, zdecydowanie powinna odwiedzić swojego stylistę. Faktem jest, że w tym wieku nie można zignorować możliwości strzyżenia włosów w celu odmłodzenia wizerunku. Odpowiednio dobrana fryzura może nie tylko wnieść odrobinę nowości do wyglądu, ale także ukryć wiele wad twarzy. Nie musisz się ograniczać tylko dlatego, że masz 60 lat lub więcej. Pamiętaj, kobieta wygląda młodo i świeżo, jeśli naprawdę tego chce.

Garcon

Garcon to krótka i elegancka fryzura, która gwarantuje łatwość pielęgnacji i stylizacji włosów. Dla kobiet po 60 roku życia bardziej odpowiedni jest garcon. Dzięki tej fryzurze optycznie zwiększa się objętość włosów, co jest bardzo ważne dla dojrzałej kobiety.

Bob

Bob sprawia, że ​​​​wygląd staje się młodszy i bardziej atrakcyjny. Ta fryzura była ostatnio wykonywana wyłącznie przez młode kobiety, ale z czasem jej zalety doceniły również dojrzałe panie. Styliści podpowiadają, aby kobiety po 60 roku życia wybrały stopniowanego bob, który nie tylko usunie zniszczone włosy, ale także doda blasku cienkim włosom.

Asymetryczne fryzury

Aby nie uciekać się do kardynalnych rozwiązań w postaci liftingu twarzy, możesz najpierw spróbować poprawić owal twarzy za pomocą asymetrycznych fryzur. Stylista będzie mógł dobrać optymalną długość i kształt takiej fryzury, aby wady nie były tak zauważalne.

Fryzury do kręconych włosów

Jeśli po 60 latach kobieta ma kręcone włosy, najlepiej wybrać modne fryzury na krótką lub średnią długość. Jeśli przesadzisz z gradacją lub przerzedzeniem, nici włosów będą wystawać do końca i zepsują Twój wygląd.

Pixie

Na pierwszym miejscu wśród fryzur ukrywających wiek pozostaje modna fryzura pixie. Krótka fryzura doskonale koryguje owal, podkreśla urodę kobiety, jednocześnie upraszczając proces tworzenia modnej stylizacji.

Bob z przedziałkiem

Krótki bob z przedziałkiem to wybór kobiet, które cierpią na rzadką i delikatną strukturę włosów. Ze względu na kształt i technikę, okaże się, że na głowie jest znacznie więcej włosów nawet bez wstępnej stylizacji.

Klasyczna fryzura

Klasyczne fryzury są zawsze właściwym wyborem dla kobiety po 60 roku życia. Taka fryzura jest w stanie odnowić wygląd każdej Pani.

Fryzury z elementami wygolonymi

Dla odważnych kobiet po 60 roku życia fryzury z wygolonymi miejscami są świetne.

Kobiety po 60 roku życia powinny wybrać fryzurę, która rozwiązuje problemy zmian związanych z wiekiem. Prezentowane modne fryzury to okazja, by na nowo zakochać się w swoim odbiciu w lustrze.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!