20 fryzur, cięć i kolorów, które odmładzają o 10 lat

Stylowa fryzura może zdziałać prawdziwy cud i zmienić kobietę na lepsze. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią opcję, która zarówno ozdobi, jak i odmłodzi. Takich fryzur jest wiele, ale wszystkie łączy kilka cech.

Właściwa fryzura ukrywa wady wyglądu i podkreśla zalety, jeśli tak się nie stało, dokonałeś złego wyboru. Wszystkie dobre fryzury są łatwe do ułożenia, w przeciwnym razie spowodują więcej niż jeden problem w życiu codziennym. Właściwa fryzura idealnie pasuje do wizerunku, stylu, nastroju kobiety.

Fryzura carré na srednich wlosach

Fryzura carré dla średnich włosów wygląda świeżo, kobieco i elegancko na każdej kobiecie. Fryzura może być z grzywką lub bez, symetryczna lub asymetryczna, do ramion lub do brody. Niezależnie od wybranego stylu zawsze bądź w centrum uwagi.

Fryzura bob na srednich wlosach

Jeśli chcesz ukryć podwójny podbródek i opadające policzki, fryzura typu bob-carre z długimi grzywkami jest tym, czego potrzebujesz. Istnieje wiele odmian tej fryzury, ale jeśli masz ponad 40 lat, polecamy wersję z grzywką, ponieważ grzywka ukryje zmarszczki na czole i sprawi, że Twoja fryzura będzie bardziej wszechstronna.

Warstwowa fryzura na dlugich wlosach

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Nic dziwnego, że takie fryzury są bardzo popularne po 40 roku życia, kiedy włosy stają się cienkie i rzadkie.

Włoska fryzura na srednich wlosach

Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoją masywną szyję, dla kobiet, które mają cienkie włosy i chcą dodać objętości, ale także dla kobiet o gęstych lokach, które chcą zrobić swoje włosy. I oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odświeżyć swój wizerunek i pochwalić się wyrafinowaniem.

Czytaj także: Jak kolor ubrań zmienia nasz wygląd i dlaczego nie powinniśmy nosić czerni