20 fryzur bez grzywki, które odmładzają o 10 lat

Zmiany związane z wiekiem są nieuniknione. Ale swój wygląd możesz poprawić nie tylko dzięki chirurgii plastycznej i wysiłkom kosmetologów, ale także za pomocą dobrze dobranej fryzury. Wiele zależy od fryzury – fryzura może wizualnie postarzyć kobietę, ale także odświeżyć, odmłodzić.

Krótkie fryzury bez grzywki

Krótkie fryzury nie są nowością w świecie mody, ale są absolutnym trendem ostatnich 3-4 lat. W przypadku braku grzywki czoło pozostaje odsłonięte, a akcent pada na oczy. Ta sztuczka odmłodzi twoją twarz i odświeży cały wizerunek. Ale tylko wtedy, gdy masz gładkie czoło lub stosujesz makijaż.

Fryzury Bob bez grzywki

Fryzura Bob-carre jest łatwa w układaniu, nie wymaga częstych poprawek, wygląda naturalnie i jak najbardziej młodzieńczo. To dobra fryzura dla kobiet, które są zmęczone średnimi i długimi fryzurami, ale boją się zbyt krótkiej fryzury. Bez grzywki taka fryzura wygląda surowo, świeżo i współcześnie.

Średnie fryzury bez grzywki

Jeśli nie jesteś gotowa na krótkie obcięcie włosów, zawsze możesz spróbować średniej fryzury bez grzywki. Wyglądają znacznie szlachetniej i bardziej elegancko, dodając twarzy powagi i blasku. Fryzura carre ma wiele wariantów: z grzywką lub bez, do uszu lub do szyi, klasyczna lub na schodach, do włosów prostych lub falowanych.

Długie fryzury bez grzywki

Długie fryzury wyglądają elegancko, kobieco i naprawdę spektakularnie. A jeśli natura obdarzyła Cię bogatymi i lśniącymi włosami, wystarczy wybrać fryzurę, która Ci odpowiada i „zbierać” zachwycone spojrzenia osób wokół Ciebie.

Czytaj więcej: Po co nakładać olej z ryb na twarz przed snem?