18 eleganckich i nowoczesnych wzorów manicure: w jednej chwili zwrócisz na siebie uwagę!

O tym, jak ważny jest manicure w wizerunku kobiety, nie trzeba mówić. Może albo stać się jej częścią, albo przyciągać na siebie spojrzenia, będąc elementem akcentującym. W tym sezonie musisz dokładnie przemyśleć nie tylko wybór strojów, ale także manicure. Te jasne, lekkie, błyszczące modele z pewnością oczarują Cię swoim wyglądem. Pastelowe odcienie nigdy nie wychodzą z mody i w 100% nigdy nie wyjdą z mody.
Biały, kremowy, brzoskwiniowy, różowy – każdy z tych kolorów może stać się podstawą manicure. A ciekawy wzór ozdobi tylko Twoje paznokcie.

Błyszczący brokat na niebieskim wygląda szczególnie świetnie w świetle. Jeśli jeden paznokieć na każdej dłoni jest pomalowany na pastelowe kolory, manicure nadaje się do codziennego życia. W przeciwnym razie, jeśli postawisz na ten kolor na wszystkich paznokciach, to świetny manicure na wieczorne uroczystości.

Francuski manicure nigdy nie wyjdzie z mody. Nie jest konieczne, aby krawędzie paznokci były pokryte bielą. Odcienie fioletu lub błękitu będą wyglądać świeżo i niecodziennie. Lekkim i delikatnym motylkiem możesz ozdobić paznokieć.

Modele wykonane w metalicznym stylu są również bardzo uniwersalne, zwłaszcza jeśli są wykonane w połączeniu z pastelowymi odcieniami.

Aby wygląd był kobiecy, ciemnoróżowy manicure z kobiecymi wzorami pomoże ci w tym względzie.

Wybrane kwiatowe wzory mogą ozdobić zarówno wszystkie paznokcie, jak i jeden lub dwa. Oczywiście ty decydujesz, który kolor wybierzesz. Ale oddawanie hołdu etyce wciąż jest tego warte. Na co dzień, do pracy, na spacer wybierz spokojne odcienie, a na spotkanie lub uroczystą imprezę możesz eksperymentować, jak chcesz.

Ciemny brąz, pomimo tego, że jest kolorem kontrastowym, ponoć idealnie nadaje się do stroju biurowego. Możesz ozdobić palce serdeczne każdej dłoni białymi wzorami.

Jeśli chcesz być trochę niegrzeczna, wybierz jaskrawoczerwony odcień i najbardziej kolorowe brokatowe wzory. Ale nawet jeśli pójdziesz do klubu nocnego, nie przesadzaj z fantazjami podczas tworzenia manicure.

Pastelowe odcienie świetnie komponują się z codziennymi stylizacjami. Jeśli ozdobisz je brokatem i cyrkoniami, mogą zamienić się w manicure na wieczorną uroczystość.

Manicure to dobry sposób na nadanie dłoniom świeżego i młodzieńczego wyglądu. Dłonie kobiety to jej wizytówka, dlatego nie tylko dłonie, ale i paznokcie powinny być zawsze zadbane.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!