17 spektakularnych zdjęć: fraza „Nic nie może mnie zaskoczyć!” jest odwołana

Dzieci rodzą się praktycznie bez informacji w głowach, a wszystko, co widzą wokół, budzi w nich prawdziwe zainteresowanie i zachwyt. Ale jeśli żyjesz na tym świecie od kilkunastu lat, prawdopodobnie widziałaś przez te lata tak wiele, że trudno będzie się zaskoczyć.

Są jednak rzeczy, które sprawiają, że nawet ostatni sceptycy przewracają oczami. To dlatego, że nasz świat nieustannie się zmienia i co sekundę dzieje się w nim coś naprawdę interesującego. Aby to udowodnić, zebraliśmy spektakularne zdjęcia, które obalają frazę: „Nic mnie nie zaskoczy!”.

Zepsuta tarcza do gry w rzutki. Okazało się, że to tylko pomalowana rolka pasków tektury

Ziemniak w środku z małym, nowym ziemniakiem

To swego rodzaju feniks ziemniaczanego świata, który również odradza się samoistnie. Feniks ziemniaczany odradza się ze skrobi!

Żar ognia przypominający oko Saurona

Krab znaleziony w ostrydze

Kiedy internauci zapytali, czy krab żyje, autor zdjęcia odpowiedział: „Bardzo martwy i bardzo suchy. “

Wygląda na to, że może to być krab grochowy (pea crab), który prowadzi pasożytniczy tryb życia, dosłownie żyjąc w muszlach ostryg.

Klej polimerowy, który był całkowicie suchy. Butelka została przecięta i oto efekt

„Konsystencja jest prawie całkowicie solidna, ale powierzchnia jest trochę miękka. Wcale się nie klei” – napisał autor zdjęcia, mówiąc, że z drugiej strony postać z suchego kleju jest całkowicie płaska, co wskazuje, że klej wysechł, gdy szkło leżało na boku.

Wodoodporny gips na kostkę

Szczerze mówiąc, wygląda bardziej jak atlantydzkie fantazyjne sandały niż gips. Zalety tego „gipsu” nie kończą się na wodoodporności. Można go łatwo zdjąć rozpinając kilka zamków, a dziury w nim pomagają uszkodzić nogę, co nie jest dostępne dla osób z regularnymi gipsami.

Ten „gips” wygląda na miękki, więc internauci zaczęli zadawać pytania o jego elastyczność, na co autor zdjęcia odpowiedział: „Nie, jest twardy jak skała.”

Lampy sufitowe w laboratorium medycznym o kształcie elektro diagramu

Jeśli twoje EKG wygląda tak, jedź do szpitala! “, napisał jeden z komentujących.

Zadaniem lekarzy jest leczenie pacjentów i zrozumienie wskaźników, a zadaniem projektantów jest tworzenie rzeczy pięknych i wygodnych. Najwyraźniej dlatego lampa sufitowa wygląda tak.

Dżinsowa skóra

Internauci napisali, że może się to przytrafić skórze z niedoborem kolagenu. Autorka zdjęcia potwierdził, że ma to sens, ponieważ dziewczyna, która ma takie nogi, je głównie wegańskie jedzenie.

Lalka Ken z bielactwem

Pewien kot stracił tyle wąsów w ciągu 6 lat

Właściciel kota (autor zdjęcia) powiedział, że Pebbles, który jest właścicielem tych wąsów, jest bardzo zaciekłym myśliwym, więc w ich domu „żadna mucha nie żyje długo”

Oto Pebbles

Pewna osoba odpisała, że zbiera kocie wąsy i robi z nich urocze pigwnki

Mininamioty dla zwierząt

Publiczna toaleta o dziwnym kształcie

Wydaje się, że ta toaleta jest przeznaczona dla osób z dużą nadwagą. Dlatego deska tej toalety jest tak szeroka, a przez to mocna.

Wnętrze pyska mewy

To ostatnia rzecz, jaką frytki widzą na plaży.

Żelkowy miś z ogonkiem

Autobusy w Madrycie są wyposażone w foteliki dla dzieci

Autor zdjęcia napisał, że naprzeciwko tego miejsca stoi zwykłe krzesło, na którym rodzic może usiąść i obserwować dziecko.

„To najbrudniejsze miejsce w całym autobusie!” – napisał jeden z internautów. „Wycieram te siedzenia antyseptycznymi wilgotnymi chusteczkami, zanim moje dziecko na nich usiądzie” – napisał inny.

W Brazylijskich supermarketach można kupić prawdziwe orzechy nerkowca

Łodyga nerkowca jest również jadalna i jest często używana do gotowania w Brazylii. Najważniejszą rzeczą jest nie próbować jeść surowych nerkowców, ponieważ ich skórka zawiera żrącą substancję, która daje kwaśne uczucie pieczenia na języku i pieczenie. Dlatego orzechy nerkowca można jeść dopiero po uprażeniu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!