16 uroczych fryzur na krótkie włosy dla kobiet, które nienawidzą stylizacji

Każda kobieta marzy o fryzurze, która zawsze będzie wyglądać idealnie. Jednocześnie pożądane jest, aby była bardzo łatwy w stylizacji. Większość kobiet wybiera z tych powodów krótką fryzurę, ale niektóre opcje nadal wymagają codziennej stylizacji. W materiale podpowiemy, które krótkie fryzury cieszą się dużą popularnością wśród kobiet, a także nie wymagają stylizacji.

Stylowy bob na krótkie włosy

Styliści na całym świecie twierdzą, że prawie co trzecia kobieta przychodzi z prośbą o zrobienie jej fryzury typu bob. Fryzura jest w rzeczywistości bardzo efektowna i dość prosta w projektowaniu. Oprócz stylowego kształtu, bob wymaga również niewielkiej lub zerowej stylizacji. Krótki bob przybierze pożądany kształt po zwykłym umyciu i wysuszeniu włosów. Aby uzyskać bardziej nowoczesny wygląd, kobiety lekko marszczą włosy dłońmi.

Pixie – odważna fryzura dla kobiet

Pixie to krótka fryzura, ale pomimo swojego początkowo chłopięcego wyglądu, nadal tworzy wizerunek bardzo kobiecej i eleganckiej kobiety. Strzyżenie uwielbiają zarówno młode, jak i dojrzałe panie, ponieważ fryzura dodaje każdej kobiecie szczególnego szyku i atrakcyjności. Pixie ma wiele odmian, a grzywka jest również indywidualnie dobierana do fryzury.

Główną zaletą stylowego pixie jest możliwość nie układania włosów. Projektując pixie, styliści stosują technikę, która pozwala włosom zawsze przybierać niezbędny spektakularny kształt. Jedyną wadą fryzury jest konieczność ciągłego dostosowywania długości, aby nie straciła swojego pierwotnego wyglądu.

Kare – idealna fryzura dla kobiet

Fryzura bobowa to łatwy sposób na stworzenie najbardziej kobiecego  wyglądu dla kobiety. Kobiety, jeśli chcą zmienić swój wizerunek, wybierają dokładnie kare. Miłość do fryzury zrodziła się nie tylko na tle pięknego kształtu, ale także dzięki łatwej stylizacji. Kare na prostych włosach w ogóle nie wymaga dodatkowej ingerencji narzędzi do stylizacji, wystarczy dobrze rozczesać włosy po umyciu i fryzura będzie gotowa. W razie potrzeby fryzurę można zawsze ułożyć w bardziej spektakularny wygląd.

Fryzura może być bardzo łatwa w stylizacji. Przedstawione opcje zdecydowanie mogą rozwiązać problem długich codziennych stylizacji. Profesjonalny stylista zawsze będzie w stanie zaproponować najbardziej idealną fryzurę, która może radykalnie poprawić Twój wizerunek.