16 niesamowitych fryzur w stylu Bob dla falowanych włosów

Bardzo często panie, które mają falowane włosy, zaczynają cierpieć, próbując wybrać rodzaj fryzury, aby wyglądać jak najbardziej kobieco i stylowo.

A najczęściej kobiety boją się eksperymentować, ponieważ falistych włosów nie można łączyć z wieloma ciekawymi i nietypowymi fryzurami.

Nie powinnaś jednak być smutna, ponieważ nawet w przypadku kręconych włosów istnieją doskonałe opcje krótkich fryzur. Jednym z nich jest fryzura typu bob. Ma szereg zalet i dlatego świetnie prezentuje się na włosach o dowolnej strukturze.

Krótki bob

Krótki bob na kręconych włosach najlepiej nadaje się dla wyrafinowanych kobiet. Jednocześnie krótkie loki tylko podkreślą rysy twarzy i uatrakcyjnią wygląd damy.

Najczęściej taką fryzurę uzupełniają skośna lub wydłużona grzywka. Ta fryzura jest odpowiednia dla odważnych i pewnych siebie kobiet.

Długi bob

Ta opcja strzyżenia, według stylistów, jest najlepszym wyborem dla pań w średnim i starszym wieku. Specjalny kształt i technologia wykonania sprawiają, że wydłużony bob jest bardzo kobiecy i delikatny. Punktem kulminacyjnym są falowane włosy, tworzące niesamowitą objętość.

Ta fryzura będzie w stanie zmiękczyć ostre i kanciaste rysy twarzy, czyniąc je bardziej delikatnymi.

Asymetryczny bob

Główną cechą asymetrycznego bobu jest to, że włosy o różnej długości układają się w chaotyczny sposób. Ta fryzura sprawia, że ​​wizerunek kobiety jest bardzo odważny i niezwykły. Jednocześnie sama kobieta wygląda dość tajemniczo i enigmatycznie.

Warstwowy bob

Warstwowy bob to jedna z najlepszych opcji dla kręconych włosów. Warstwy stworzone za pomocą nożyczek pomagają ułożyć włosy we właściwym kierunku i stworzyć efektowną fryzurę.

Jak wspomniano wcześniej, bob jest najlepszą opcją fryzury do falowanych włosów. Dlatego kobiety, które mają naturalnie pofalowane włosy powinny zwrócić szczególną uwagę na tę fryzurę, ponieważ dzięki niej będą wyglądać jeszcze atrakcyjniej i bardziej lśniąco.