16 mniej szczęśliwych zdarzeń, przez które wszechświat postanowił przetestować ludzką wytrzymałość

Każdego dnia Wszechświat sprawdza nasze siły, przedstawiając nam problemy o różnym stopniu cierpienia. Czasami nie bardzo się stara, a czasami przekracza wszelkie granice. Poniżej znajduje się 16 nieudanych historii internautów, którzy najwyraźniej stłukli lustro w piątek 13. Zobaczmy je razem!

Waga nie wytrzymała ciężaru

Aby ugasić wyobraźnię internautów, kobieta (autorka zdjęcia) napisała, że ​​waży 65 kg, a waga „eksplodowała”, gdy przypadkowo zawiesiła ją na krawędzi toalety.

„Metalowe pręty w środku pogorszyły sytuację, jakby uderzenie spadło bezpośrednio na nie” – napisała.

Pająk znaleziony w kalafiorze

Okazuje się, że jest to amerykański pająk żółty, którego ukąszenia, choć bolesne, nie zagraża życiu człowieka. „I tak zjadłam tego kalafiora i był pyszny” – napisała dziewczyna (autorka zdjęcia).

Zamiast termometra użyto stoper

Choinka wywróciła się chwile po udekorowaniu

„To wszystko dekoracje z miejsc, które odwiedziłem podczas moich podróży, od krewnych, którzy już nie żyją” – powiedział autor zdjęcia.

Autor zdjęcia obwinia za upadek drzewka grawitację: „Za dużo dekoracji i chęć postawienia drzewka na pudle, żeby wyglądało na wyższe. Robiliśmy to przez ostatnie 30 lat i nie mieliśmy żadnych problemów”

Palący się foodtruck

Na zdjęciu właściciel food trucka bezskutecznie próbuje ugasić pożar wężem ogrodowym.

4 godzinny lot wyglądał tak

Niektórym internautom łatwiej jest znosić niedogodności niż angażować się w bezpośrednią konfrontację z kimś. Z drugiej strony użytkownicy obwiniali linie lotnicze, których samoloty po prostu nie mają miejsca na nogi dla wysokich osób.

Kobieta zużyła 5,7 litra płynu do spryskiwaczy zamiast oleju

Wygląda jakby kobieta miała jeansy pod sukienką

A tak było naprawdę

Ktoś zapomniał o oleju do smażenia frytek

Autor zdjęcia ma cholerne szczęście, bo wiele z tych incydentów kończy się poważnym pożarem. Oto dlaczego nie należy pozostawiać płonącego oleju bez nadzoru. Pomocna zasada dla kuchni: Jeśli rozgrzewasz olej, nie wychodź, nie idź do łazienki, nie oglądaj telewizji, nawet nie wyglądaj poza kuchnię, po prostu tam zostań.

Właściciel tego domu za późno dowiedział się, że okno do łazienki zostało źle zamontowane

Robotnicy popsuli boki szyby, w wyniku czego okazało się, że właściciel domu nie widzi przechodniów, ale z ulicy wszyscy widzą go w łazience.

Porysowana podłoga po imprezie

„Jakie masz buty? Łyżwy???” – napisał jeden z internautów.

Jeden z użytkowników zasugerował, że winne były kamyki, które utkwiły w butach: „Mogę się założyć, że rodzice autora udekorowali gruzem ścieżkę w pobliżu ich domu”

Nieszczęście dziewczyny, która jak się okazało jest uczulona na wiele rzeczy

„Nie pamiętam, ale testowali: pyłki, pleśń, trawę, brzozę, koty, psy, kurz i całą masę innych rzeczy” – napisała autorka zdjęcia. 

W pomieszczeniu otworzyła się szuflada i teraz nie da się otworzyć drzwi do pomieszczenia

Tak wygląda szuflada po udanym wejściu do łazienki

Ktoś zapomniał zamknąć szyberdachu…

Coś tu jest nie tak…

Butelka wody kolońskiej upadła do szklanej umywalki

Odłamki na zdjęciu należą do szklanej umywalki która roztrzaskała się, gdy tylko spadła na nią woda kolońska.

Użytkownicy szybko skrytykowali autora zdjęcia za wybór szklanego zlewu, na co ten odpowiedział, że właściciel domu zamontował go 15 lat temu. Zabawne jest to, że butelka wody kolońskiej przetrwała i obok kranu widać jej niebieski kolor.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!