16 dowodów na to, że dobra fryzura odmładza kobiety!

Kobiety w każdym wieku starają się zachować dobrą formę i podążać za najnowszymi trendami mody. Po 60 latach szczególnie ważne jest, aby wybrać odpowiednią fryzurę, która nie tylko odmłodzi właścicielkę, ale także podkreśli jej godność.

Jak wybrać odpowiednią fryzurę w wieku 60 lat?

Krótkie fryzury są teraz modne. Nic dziwnego, bo te fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur znacznie łatwiej je ułożyć. Krótkie fryzury dodają kobiecie świeżości i śmiałości i są dobre dla pań o cienkich i rzadkich włosach, które chcą być bardziej stylizowane.

Dlatego wiele 60-letnich kobiet wybiera fryzury pixie. Fryzura pixie jest praktyczna, stylowa, wszechstronna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia dla kobiet o wyrazistych rysach twarzy, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie fryzury.

Jeśli chcesz trochę więcej objętości – fryzura bob jest tym, czego potrzebujesz. Taka fryzura będzie wyglądać kobieco i stylowo, a co najważniejsze – doda włosom objętości i świeżości. Taka fryzura jest mile widziana zarówno w biurze, jak i w mniej formalnych okolicznościach.

Sugerujemy również zwrócenie uwagi na warstwową fryzurę typu bob. Ta fryzura przejęła nieostrożne przejścia kaskadowej fryzury, objętość fryzury bob i śmiałość fryzury pixie. Bob asymetryczna nadaje się zarówno do grubych, jak i cienkich nici i wygląda bajecznie po 60 latach, rozrzedzając zmarszczki i inne ślady starości.

Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych, bardziej obszernych włosów. Długość przednich pasemek dobrze maskuje zmarszczki, a lekko zaburzone końcówki dodają twarzy wyrazistości. Taka fryzura wygląda dobrze zarówno z grzywką, jak i bez grzywki.