15 znaków, które dowodzą, że masz silną intuicję i jesteś wyjątkową osobą! Sprawdź, czy jesteś wśród tych osób

 

Często słyszymy radę „Zaufaj swojej intuicji”, ale co to znaczy?

Intuicja to podświadoma wiedza lub mądrość, którą trudno wytłumaczyć, kiedy po prostu coś wiesz, nawet jeśli tego nie doświadczyłaś.

To fizyczna reakcja twojego organizmu, która każe ci zwracać uwagę na pewne rzeczy, których możesz nie do końca rozumieć.

Przez całe życie stykamy się z różnymi pomysłami i opiniami różnych ludzi. Czasami trudno zrozumieć, co będzie dla nas najlepsze, a intuicja nam w tym pomoże.

Silna intuicja pomoże Ci uniknąć przykrych sytuacji czy toksycznych relacji, poprowadzi Cię na właściwą drogę i podpowie słuszną decyzję.

Istnieje kilka oznak, że Twoja intuicja jest na szczycie i powinnaś częściej jej słuchać.

Zawsze masz rację, w taki czy w inny sposób

Ile razy złapałaś się na myśleniu: „Mówiłam ci tak” lub „Boże, skąd ja to wiedziałam?” Takie sytuacje są wyraźnym znakiem, że dokonujesz właściwego dla siebie wyboru lub że jesteś w stanie wnieść pozytywy w życie innych.

Nawet jeśli nie mówisz tego głośno, zauważasz, że twoje instynkty co do ludzi, pomysłów i wyborów są prawie zawsze słuszne.

Słuchaj swojej intuicji, ponieważ twój szósty zmysł będzie miał tendencję do wskazywania ci określonego kierunku.

Masz sny, które wydają się bardzo realne

Jeśli masz do podjęcia bardzo ważną decyzję lub martwisz się o coś, nie zdziw się, jeśli zaczniesz mieć sny, które wydają się bardzo realne.

To Twoja podświadomość testuje różne rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać najlepszy rezultat.

Zwróć uwagę na swoje sny – próbują ci coś powiedzieć.

Nawiedzają Cię obsesyjne myśli

Obsesyjna myśl lub uczucie jest oznaką, że twoja intuicja do ciebie przemawia. Mówi ci, że jest sytuacja, na którą musisz zwrócić szczególną uwagę.

Może dotyczyć dowolnej dziedziny życia: pracy, związków, rodziny czy przeprowadzki do nowego miejsca.

Jeśli nie możesz przestać o tym myśleć, zrób sobie przerwę, przerwij wszystko, co robisz, i po prostu pomyśl o tym. Daj sobie czas na przyswojenie tego, co próbujesz zrozumieć. Usłyszysz poprawną odpowiedź.

Często śnisz na jawie

Jak często śnisz? Głębokie myśli są często oznaką, że jesteś w kontakcie ze swoją intuicją.

Im więcej myślisz i analizujesz, tym większy masz dostęp do swojej podświadomości, co pozwala na podjęcie właściwej decyzji, o której inni mogą nawet nie wiedzieć.

Możesz zidentyfikować energie innych ludzi

Jeśli wyczuwasz negatywną energię pochodzącą od innej osoby i nie ufasz jej intencjom, posłuchaj swojej intuicji. Ta cecha jest wspólna dla wszystkich ludzi o silnej intuicji.

Jeśli bardzo szybko zrozumiesz, jaką energię emanuje dana osoba, czy jest negatywna, czy pozytywna, a twoje przeczucie okaże się słuszne – jest to oznaką twojej intuicji.

Wiesz co się stanie, zanim nastąpi jakieś wydarzenie

Czy zauważyłaś kiedyś, że wiesz, co druga osoba ma zamiar powiedzieć lub faktycznie rozumiesz, na czym polega problem, zanim wszyscy inni zrozumieli?

To doskonałe połączenie Twojego doświadczenia, zrozumienia ludzi, otwartości i umiejętności obserwowania tego, co się dzieje.

Następnym razem, gdy poczujesz to uczucie, posłuchaj go i zobacz, co się stanie.

Zauważasz zbiegi okoliczności

Czy często zauważasz dziwne zbiegi okoliczności lub wzorce, zwłaszcza gdy myślisz o tym, co dalej robić w życiu?

Na przykład, jeśli masz ochotę wprowadzić do swojego życia nowe, zdrowsze nawyki, nieustannie trafiasz na wiadomości lub artykuły związane ze zdrowym odżywianiem.

Podobne zbiegi okoliczności potwierdzają, że jesteś na dobrej drodze do podjęcia decyzji, co oznacza, że ​​podążasz za swoim wewnętrznym kompasem.

Zbiegi okoliczności są dowodem na to, że jesteś w zgodzie ze swoją podświadomością.

Często widzisz powtarzające się cyfry na zegarze

Czy czasami patrzysz na zegar i zauważasz, że jest 12:37 lub 21:37? Taka synchronizacja to kolejne potwierdzenie potęgi Twojej intuicji.

Kiedy obserwujesz pewien moment, czujesz, że kryje się za tym przesłanie, wiedza, która jest w tobie, którą intuicyjnie rozumiesz.

Twoje ciało jest zrelaksowane

Kiedy intuicja poprowadzi Cię we właściwym kierunku, zauważysz, że Twoje ciało jest rozluźnione, szczególnie w klatce piersiowej i brzuchu. Przechodzisz od uczucia ciężkości do uczucia ciepła i spokoju.

To pozytywny fizyczny znak twojej intuicji.

Czujesz, że Twoje działania mają jasno określony cel

Zaczniesz również zauważać, że masz poczucie celu w swoich działaniach. Niezależnie od tego, czy jest to wizyta na rozmowie kwalifikacyjnej, spotkanie czy wakacje. Nie będziesz miała wahania ani wątpliwości.

Twoja intuicja jest głosem twojego najprawdziwszego ja.

Kiedy słuchasz lub podążasz za tym głosem, automatycznie przechodzisz do głębszego sensu swojego życia – swojego najwyższego celu.

Znajdujesz dobro w ludziach

Jeśli masz dobrą intuicję, nie dziw się, że dogadasz się prawie z każdym.

Intuicyjni ludzie są wrażliwi na emocje innych i potrafią czytać między wierszami. Czytają w duszy człowieka, widzą, co kryje się za maską i co jest ważne dla drugiego człowieka, nawiązują połączenia i przełamują bariery.

Pamiętaj jednak, że Twoja intuicja podpowie Ci, kiedy coś jest nie tak. Będzie wysyłać ci sygnały w obecności kogoś, kto ma na ciebie pozytywny lub negatywny wpływ.

Ten wewnętrzny głos naprawdę może uratować cię przed niechcianymi ludźmi, więc posłuchaj go.

Odpowiedzi przychodzą do Ciebie w postaci światła, które zapala się natychmiast

W jednej chwili nagle zdajesz sobie sprawę, że zawsze wiedziałaś i czujesz się dobrze z tą jasnością. Wydaje ci się, że odpowiedź zawsze była na wierzchu.

Jesteś we właściwym miejscu o właściwym czasie

Masz silną intuicję, jeśli wydaje ci się, że ciągle jesteś we właściwym miejscu we właściwym czasie, aż do punktu, w którym jesteś w harmonii z całym wszechświatem.

W rzeczywistości podążasz za swoim wewnętrznym głosem, zanim sumienie da odpowiedź i rozwieje wszelkie wątpliwości.

To także dowód na to, że bardziej kierujesz się sercem niż rozumem. Ludziom twardo stąpającym po ziemi może się wydawać, że w twoich decyzjach nie ma logiki, ale dla osoby obdarzonej intuicją bardzo ważne jest słuchanie swojego szóstego zmysłu.

Myślisz o kimś i ta osoba pisze do Ciebie

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się, że o kimś myślałaś, a ta osoba nagle wysłała Ci wiadomość lub przypadkowo spotkałeś ją w kawiarni.

Sugeruje to, że twoja intuicja wyczuwa wydarzenia, które mają się wydarzyć.

Spróbuj dowiedzieć się, co jest przyczyną nagłego pojawienia się osoby w twoim życiu. Odpowiedz na jego wiadomość i zapytaj, co skłoniło go do napisania do ciebie. Kto wie, może wróciliście do swojego życia w jakimś celu.

Zawsze czujesz się bezpiecznie

Jedyną rzeczą, w którą nigdy nie powinnaś wątpić, jest przeczucie, że jesteś w niebezpieczeństwie.

Pomyśl o wszystkich przypadkach, gdy wracałaś do domu późno w nocy, podróżowałaś sam lub po prostu szłaś ulicą. Twoje instynkty prowadziły cię z ciemnych zakamarków, a może twój wewnętrzny głos kazał ci zawrócić.

Kiedy czujesz swoim ciałem, co się dzieje, możesz ocenić, na ile bezpieczna jest sytuacja lub wybór, którego zamierzasz dokonać. W końcu zaoszczędzi ci to wielu kłopotów.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!