15 unikalnych roślin i zwierząt – nigdy nie widziałaś takiego czegoś!

Kto inny może tak hojnie stworzyć piękne dzieci, jeśli nie sama matka natura? Świat przyrody nigdy nie przestanie nas zadziwiać swoją różnorodnością. I może być nie tylko przerażający, ale także całkiem uroczy, zabawny i fascynujący. Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami roślin, dzikich zwierząt i zwierząt domowych, które zdecydowanie zasługują na Waszą uwagę ze względu na swój niezwykły kolor, bo w tym sensie są zdecydowanie wyjątkowe.

Aligator z plamami, wąsami i brwiami

7 czerwonych płatków i jeden biały

Lśniący szpak

Kot bandyta i kot Zorro

Ten kot musi być kochany

Sadzonka dębu śnieżnobiałego

Mała kapibara chorująca na albinizm

Żółta biedronka, która nie ma na sobie plamek

Wygląda jakby w drukarce skończył się atrament

Doberman bardzo rzadkiego koloru, który dodaje mu uroku

Jeden z internautów dodał: „Dobermany o tym kolorze są wyjątkowo niestabilne genetycznie i podatne na choroby skóry oraz infekcje dróg oddechowych / oczu / uszu. Mutacja, która nadaje im ten kolor futra, powoduje również wiele innych problemów. Mam czerwono-brązowego dobermana, który ma łysienie (wypada mu sierść), co roku ma 1-2 ataki zapalenia płuc i potrzebuje codziennych kropli do oczu, aby zapobiec infekcjom oczu”.

Jasnoróżowa fasolka księżycowa

Sowa ciesząca się promieniami słońca

Najbardziej wyjątkowa kałamarnica

Ayam Chemani to rzadka dekoracyjna rasa kurczaków pochodząca z Indonezji

Te kurczaki mają dominujący gen, który powoduje przebarwienia (fibromelanozę), dlatego kurczak ma nie tylko czarne pióra, ale także narządy wewnętrzne.

Niesamowity gatunek ptaka!

Te niezwykłe zwierzęta i rośliny mogą dać nam bardzo ważną lekcję. Mianowicie, zachęca nas do zaakceptowania siebie takimi, jakimi jesteśmy, ze wszystkimi naszymi wadami, ponieważ to one czynią nas wyjątkowymi.