15 odważnych osób, które zmieniły swój wygląd po wizycie u fryzjera!

Znalezienie odpowiedniej fryzury może być dość trudnym procesem. Czasami trzeba kilka razy wrócić od fryzjera ze łzami w oczach, zanim trafi się na fryzjera o złotych dłoniach. A jeśli już jesteś zdesperowana i chcesz zapuścić warkocz do pasa, nie spiesz się z rezygnacją! Weźmy na przykład Briana Hickmana, który tworzy niezwykłe fryzury, dodając swoim klientom dokładnie to, czego im brakowało.

Poniżej znajdziecie 15 prac Briana Hickmana, które są wyraźnym dowodem na to, że strzyżenie może radykalnie zmienić wygląd człowieka. Regularnie publikuje wszystkie swoje prace w sieciach społecznościowych. Na Instagramie ma społeczność ponad 70 tysięcy osób, które po prostu kochają to, co robi. Stylista ma też platformę, na której robi tutoriale i dzieli się swoimi sekretami.

Na taką zmianę nie łatwo się zdecydować

Krócej czasami znaczy lepiej

Która fryzura Twoim zdaniem bardziej pasuje?

Z lokami mężczyzna wygląda dużo lepiej

Niewiele się zmieniło, ale kobieta wygląda o wiele młodziej

Loki zupełnie odmieniły kobietę

Radykalne zmiany

Nowoczesny wygląd

Kobieta z nową fryzurą wygląda na odważniejszą

Znacznie lepiej, kiedy włosy są krótsze

Kształt fryzury zmienił się diametralnie

Z taką fryzurą kobieta wygląda o całe 5 lat młodziej

Powrót do dawnych czasów

Grzywka czasami jest koniecznością

Wraz z nową fryzurą kobieta wygląda o wiele bardziej elegancko

Wybrana przez nas fryzura może radykalnie zmienić nasz wygląd, a nawet sprawić, że będziemy wyglądać znacznie młodziej lub odwrotnie. Wiedzą o tym specjaliści i kiedy chcemy podkreślić nasze piękne atuty, wystarczy, że dobierzemy fryzurę i makijaż, który nam odpowiada.

Tym samym sesja u profesjonalnego stylisty może radykalnie zmienić zarówno wygląd, jak i poczucie własnej wartości. W ten sposób zaczyna nabierać się większej pewności siebie.