15 najmodniejszych stylizacji paznokci w tym sezonie: bądź bardziej kobieca niż kiedykolwiek!

W tym artykule dowiesz się, jakie wzory paznokci są modne w tym sezonie i co jest istotne w tym okresie. Manicure to jedna rzecz, którą możesz podkreślić, aby wyglądać nieodparcie i nadać swojemu wizerunkowi ładny szyk. Zostań z nami, aby zainspirować się najbardziej udanymi modelami.

Modele te są na tyle uniwersalne, że pasują na każdą imprezę i okazję. Te wzory manicure możesz nosić zarówno do pracy, na co dzień, jak i na bardziej wyjątkowe okazje, takie jak ślub, urodziny, sylwester czy romantyczna randka.

W tym modelu nacisk kładziony jest na dwa paznokcie z bardzo nowoczesnym abstrakcyjnym wzorem.

Te dwa kolory wyglądają bardzo ładnie w połączeniu ze sobą. Srebrne paski dopełniają ten zjawiskowy manicure.

Wygląda na to, że ten efekt marmuru staje się ostatnio bardzo popularny. Oprócz wyjątkowości, jaką oferuje manicure, marmur nadaje również nowoczesny efekt paznokciom. 

Model tak samo prosty, jak i piękny. W tym roku bardzo modne są pastelowe kolory. Warto skorzystać z tej okazji i dostosować swój manicure do nowego trendu. Na pewno nie pożałujesz.

Jeśli chcesz dodać trochę koloru do swojego manicure, ten model jest odpowiedni.

Bardziej wyjątkowy francuski manicure. Ten model będzie idealny dla Panny Młodej. Manicure sprawi, że poczuje się wyjątkowo i wyjątkowo w jednym z najważniejszych dni w życiu. Aby dodać odrobinę wyjątkowości, ten francuski manicure został ozdobiony złotymi pasami. Poza tym zauważamy również inne elementy dekoracyjne, takie jak kamienie i malowane kwiaty.

Na powyższym obrazku mamy model, który podobnie jak poprzedni będzie idealnie pasował do delikatnej panny młodej. Jeśli wszystko wciąż na ciebie czeka, zapisz ten model na przyszłość. Kto wie, może za chwilę będziesz go potrzebować.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!