15 najbardziej obrzydliwych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobili kupujący w sklepach!

Kiedy idziemy do supermarketu, znajdujemy się w raju z tysiącami rodzajów produktów, które sprawiają, że nasze oczy się rozszerzają. Ale za schludnie ułożonymi towarami i wiszącymi rzeczami kryje się ogrom pracy pracowników sklepu.

W rzeczywistości mało kto to docenia. Ludzie biorą towar i nie odkładają go z powrotem, a czasem zostawiają go wszędzie, jedzą jedzenie, zostawiają puste opakowania na półkach i robią inne nieprzyjemne rzeczy. Pracownicy sklepu postanowili podzielić się swoim bólem i pokazać, z czym mają do czynienia na co dzień. Możemy tylko współczuć im i nie powtarzać działań niedbałych kupujących w naszym artykule.

Ludzie, którzy zostawiają wózki pełne jedzenia w supermarketach są bardzo irytujący

Ten wózek należał do złodzieja, który miał nadzieję, że wyciągnie go ze sklepu bez płacenia za zakupy (zdarza się to częściej niż myślisz). Następnie złodziej miał nadzieję, że odsprzeda wszystko za pół ceny w biednej okolicy, gdzie te produkty sprzedają się bardzo szybko.

Taki kawał ugryzionego mięsa został znaleziony w dziale z winami

Prawdopodobnie słyszałaś o tatarze, który robi się z surowej wołowiny, ale wgryzanie się w surową wołowinę podczas przeglądania działu z winami to za dużo.

Ktoś zjadł śniadanie na dziale papieru toaletowego. Ktoś zjadł płatki do mleka wraz z mlekiem czekoladowym

Ktoś wziął jednorazowe miski, otworzył kilka paczek płatków śniadaniowych, polał je mlekiem czekoladowym, zjadł i wrzucił do działu z papierem toaletowym. Sądząc po liczbie misek, było co najmniej dwóch łajdaków. Wielu użytkowników napisało, że są pewni, że niektóre dzieci zrobiły to podczas kręcenia filmu na Tiktok’a

Ktoś próbował w ten sposób zapłacić za zakupy

„Były dzieci, z których jedno powiedziało:„ Zgubiłem drugi kawałek, ale nadal możesz zobaczyć, że jest dziesięć. Myślę, że nigdy nie mieli więcej niż połowy tego banknotu, prawdopodobnie po prostu znaleźli kawałek i myśleli, że znaleźli „pieniądze” – napisał autor zdjęcia. Autor napisał też, że gdyby nie były to dzieci, wezwałby policję.

Po co tak robić?

Ktoś wszedł do supermarketu z napojem Starbucks i zostawił go na półce, nawet go nie kończąc.

Ktoś w wypożyczalni płyt oddał taką płytę

Kioski Redbox instalowane w sieciach handlowych oferują do wypożyczenia różnorodne płyty filmowe i gry wideo. Ktoś wziął grę na Playstation 4, zeskanował dysk, wydrukował go na papierze w skali 1:1 i zastąpił prawdziwą płytę CD kartką. Następnie złoczyńca po prostu zwrócił pudełko z płytą CD, która pomyślnie odczytała kod kreskowy na „dysku”.

Ktoś czesał psa w sklepie, a następnie odłożył szczotkę na półkę

Ironia polega na tym, że grzebień mówi „automatyczne czyszczenie” i „wypróbuj mnie”. W rzeczywistości proponuje się wypróbowanie przycisku, po jego naciśnięciu ciemna podstawa grzebienia unosi się, jakby sama się oczyszczała (zasada działania jest pokazana na opakowaniu). Jednak ten niechlujny miłośnik psów był zbyt leniwy, by nawet nacisnąć przycisk.

Chyba tutaj był huragan

Możemy tylko współczuć biednym pracownikom, którzy będą musieli wszystko posprzątać. Według niektórych użytkowników buty mogły zostać skradzione. A bałagan powstał po to, by zatrzeć ślady, bo dużo trudniej szybko zorientować się, której pary brakuje.

Ktoś zwrócił sofę w takim stanie

Zdjęcie zostało zrobione w supermarkecie Costco. Według byłych pracowników zostały zwrócone: choinki pod koniec stycznia, rośliny letnie pod koniec lata, sofy po imprezach, telewizory po Mistrzostwach Świata itp. Najdziwniejsza historia miała miejsce, gdy kobieta przyszła do supermarketu, aby zwrócić wózek 12 lat po zakupie, powołując się na fakt, że już go nie używa. Oczywiście nie korzysta, bo jej dziecko jest już w 6 lub 7 klasie! Najciekawsze jest to, że pieniądze zostały zwrócone kobiecie, ale nie dlatego, że miała do tego prawo, ale dlatego, że zadzwoniła do kierownika i zrobiła wielkie zamieszanie. Wyobraź sobie, że przez te 12 lat starannie trzymała paragon…

Prawdziwy bałagan

To wydaje się być bałaganem pozostawionym po Czarnym Piątku.

Początek roku szkolnego w sklepach bywa okropny

Jak powiedział autor zdjęcia, godzinę temu w tym dziale wszystko było uporządkowane i poukładane na półkach.

W tym sklepie była zniżka na ubrania aż -70%

Nigdy nie zrozumiemy, dlaczego ludzie myślą, że mogą zachowywać się jak rozpieszczony bachor w sklepie z zabawkami, kiedy widzą obniżki cen.

Ludzie testują spray na podłodze w sklepie

Kurczak znaleziony w dziale z artykułami higienicznymi

„Mam członka rodziny, który pracował w supermarkecie Walmart. Powiedział, że jednym z największych marnotrawstw jest mięso pozostawione na półce lub przy kasie. Po 20 minutach całe mięso powinno zostać zniszczone” – powiedział.

Ludzi nie 0bchodzi porządek w sklepie

Teraz rozumiemy, dlaczego czasami widzimy zrzędliwych i wściekłych sprzedawców. Mają swoje powody.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!