15 fryzur, cięć i kolorów, które odmładzają o 10 lat

W ostatnich latach coraz więcej kobiet rezygnuje z długich fryzur na rzecz krótkich, obszernych fryzur, które nadają włosom dużo świeżości i odświeżają ich wizerunek.

Krótkie fryzury wyglądają stylowo, wyraziście i współcześnie. I w przeciwieństwie do długich fryzur, łatwiej je ułożyć. Oto 15 fryzur odpowiednich dla kobiet w każdym wieku.

Krótkie fryzury bob

Fryzury warstwowe są dobre, ponieważ rozwiązują problemy z objętością i korygują owal twarzy. Nierównomiernie ścięte kosmyki to świetny sposób na zwiększenie objętości fryzury i stworzenie wrażenia grubszych włosów o większej objętości.

Asymetryczne fryzury bob

Asymetria to klucz do romantycznego, kobiecego i ponętnego wyglądu. Jeśli chcesz się wyróżnić, nie wyglądając nie na miejscu i prowokując, zrób asymetryczną fryzurę. Taka fryzura nigdy nie pozostanie niezauważona.

Krótkie fryzury typu bob-carre

Fryzura bob carre jest dobra dla kobiet, które są zmęczone średnimi i długimi fryzurami, ale boją się zbyt krótkiej fryzury. Bez grzywki taka fryzura wygląda surowo, świeżo i współcześnie.

Fryzury Bob z krótkimi włosami z tyłu

Odwrócona fryzura bobowa jest idealna dla pań o cienkich i rzadkich włosach. Wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie. Fryzura jest łatwa w utrzymaniu i dodaje każdemu spojrzeniu wyrazistości. Nie zapomnij jednak o nowoczesnych technikach farbowania włosów.

Krótkie fryzury w stylu pixie-bob

Fryzura dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety, można ją dopasować do każdego stroju, a co najważniejsze ukrywa zmarszczki mimiczne, plamy starcze i inne niedoskonałości skóry. Pixie bob to fryzura, która łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym prezentem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Czytaj więcej: Jak pomalować paznokcie do pracy: 30 eleganckich wzorów