15 eleganckich warstwowych bobów pasujących do każdego rodzaju włosów

Ta fryzura pasuje każdej kobiecie. Choppy bob wyszczupli twarz i doda włosom objętości

Teksturowany średni lub krótki bob wygląda świetnie na cienkich średnich do bardzo grubych włosach. Im grubsze włosy, tym bardziej miękkie powinny być warstwy, z lekkim przerzedzeniem na końcach.

Lekkie nakładanie warstw i jasne pasemka tworzą piękną, zwiewną stylizację bez wysiłku. Użyj przewiewnej pianki, aby zwiększyć objętość u nasady, ale nie przesadzaj, aby włosy były lekkie i elastyczne.

Obszerny bob na grubych włosach z wielowarstwowym karkiem. Cienkie warstwy sprawiają, że włosy są bardziej miękkie i łatwiejsze w układaniu. Ta fryzura jest najłatwiejsza do ułożenia – wystarczy suszarka do włosów i szczotkowanie.

Grube włosy są również świetnym odwróconym bobem. Cięcie i końcówki można lekko wyprofilować dla uzyskania miękkości, aby włosy nie wystawały w różnych kierunkach.

Średni bob z cienkimi warstwami i długimi grzywkami. Włosy wyglądają lekko i świeżo nie tylko dzięki odpowiedniemu kształtowi i cienkim warstwom golenia, ale także dzięki lekkiej, jakby nieważkiej kolorystyce.

Klasyczny bob na ciężkich, gęstych włosach będzie wyglądał lepiej, jeśli same końce fryzury będą lekko wyprofilowane. To sprawi, że twoje włosy będą wyglądać na jaśniejsze. Takie pasemka lepiej stylizować za pomocą serum wygładzającego i grzebyka tunelowego.

Cudowny asymetryczny bob z obszernym karkiem. Może wyglądać gładko lub z teksturą w ten sposób z woskiem lub lekkim żelem do włosów. Nawiasem mówiąc, taka fryzura ma jeszcze jeden duży plus – dobrze odmładza i często mistrzowie oferują ją jako fryzurę przeciwstarzeniową.

Lekki, oszałamiający falisty bob z przedłużonymi przednimi zamkami. Ten rodzaj strzyżenia nadaje się zarówno do włosów prostych, jak i naturalnie kręconych.

Krótki bob o nietypowym kształcie. Tutaj dość wysoki krótki kark łączy się z wydłużonymi przednimi i bocznymi pasmami. Ciekawa fryzura dla tych, którzy chcą poeksperymentować z długością i kształtem boba.

Gładki prosty bob z warstwami na końcach. Strzyżenie, które sprawi, że staniesz się fatalną i biznesową urodą. Włosy ułożone na głębokiej części bocznej będą wyglądały na znacznie bardziej obszerne.

Śliczny krótki bob do cienkich włosów. Te niewidoczne cienkie warstwy sprawiają, że włosy wyglądają na znacznie grubsze – konsystencja jest przewiewna i obszerna. Stylizacja to czysta przyjemność, wystarczy użyć suchego pudru rozczesującego i teksturującego.

Surowy kobiecy bob z bardzo grubym wysokim karkiem. Niezwykły kształt i kontrastowa kolorystyka czynią tę fryzurę niezwykle atrakcyjną.

Z drugiej strony ten bob z wysokim dekoltem wygląda nieco swobodnie i bardziej nowocześnie. Uzupełnij tę fryzurę subtelnymi lekkimi „pociągnięciami” – pasmami, aby dodać włosom blasku i objętości pod względem koloru.

Cienkie miękkie warstwy na wysokim bobie wyglądają bardzo obszernie. Jeśli chcesz wizualnie wydłużyć szyję, wypróbuj tę konkretną opcję strzyżenia.

Leave a Reply