14 ogromnych kotów domowych, których pewnie nigdy nie widziałaś!

Niektóre koty są tak duże, że przekraczają wszelkie możliwe normy. A na widok tak niezwykle pięknych istot mimowolnie chcesz pochylić głowę lub poprosić je o mądrą radę. Przedstawiamy 14 kotów domowych, na których można jeździć bez żadnych problemów. 

To jest Bella!

Widać, że świetnie się dogadują!

Duży kot ma małego kota

Potwór z Loch Ness

Malutkie łapki

,,Czemu jesteś taki mały?”

Najlepsi opiekunowie!

Savannah to krzyżówka kota domowego i serwala. Serwal jest dzikim kotem z Afryki i należy do rzędu drapieżników. Pierwszy kot Savannah powstał ze skrzyżowania samca serwala z kotem syjamskim. Nastąpiło to w 1986 roku przez przypadek.

,,Ale możesz mnie puścić?”

Wygląda na nieszczęśliwego

Poznaj Omara i jego przyjaciela

W 2017 roku Stephy, właścicielka Omara, założyła dla niego konto w mediach społecznościowych. W ten sposób zdjęcia z nim zostały udostępnione na koncie Cats of Instagram ponad 270 000 razy. Od tego czasu kot pojawił się w głównych australijskich gazetach i telewizji krajowej.

Maine coon to rasa dużego kota domowego. Istnieje wiele opowieści o tym, jak to się rozwinęło. Niektórzy uważają, że pochodzi z Ameryki jako skrzyżowanie kota domowego i szopa pracza, chociaż mit ten został naukowo obalony. Ten mit o szopie był jednym z wyjaśnień długiego, gładkiego futra i puszystego ogona Maine Coon. Ta wyjątkowa i czuła rasa jest wspaniałym zwierzakiem rodzinnym, znanym jako łagodny olbrzym w świecie kotów domowych.

Kto jest najpiękniejszy w domu?

,,Mów do ręki!”

Widać, że ten pies boi się większego od siebie kota

Juhuuuu!