14 niezwykłych dzieł artysty ulicznego: Wie, jak dodać koloru do naszego monotonnego życia

Nasze życie jest pełne rutynowych spraw. Rano budzimy się w pośpiechu do pracy, wieczorem pragniemy jedynie spokoju i odpoczynku. Wydaje się, że już nic nie jest w stanie nas zachwycić ani naprawdę uszczęśliwić. Wszystko stało się zbyt monotonne. Właśnie z tego powodu artysta z Nowego Jorku postanowił zachwycić przechodniów swoimi niezwykłymi dziełami.

Nie wiemy, jak sobie radzi Tom Bob z pozwoleniem na rysowanie w miejscach publicznych, ale robi to zabawnie i w bardzo dobrym stylu i przy ponad 250-tysięcznej widowni! Wszystko dlatego, że artysta zamienia naszą szarą codzienność i nudne budynki w kreatywne rysunki. Kreatywny – ponieważ Tom stara się wykorzystywać przedmioty i budynki jako część swoich dzieł. Oby tak było na całym świecie!

Uśmiechnij się, jesteś nagrywana!

I cyk… Zdjęcie do kolekcji

Najbardziej pomysłowe rzeczy są bardzo proste

A więc tak wygląda Tom…

Niesamowita metamorfoza

Tom ma bardzo duże umiejętności

Inwazja obcych

Słodka świnka

Ośrodek narciarski

Bardzo kreatywny sposób

Piękny kolor szminki

Ściana kwiatów

Robot

A kto tu mieszka w tym kanale?

Tom Bob jest uznanym artystą ulicznym w Stanach Zjednoczonych, a zwłaszcza w Nowym Jorku. Znajduje zwykłe przedmioty codziennego użytku na ulicy i przekształca je w zabawne, kapryśne postacie. Robi to za pomocą farby w sprayu w celu stworzenia odrobiny szczęścia

Jeśli jesteś aktywna w mediach społecznościowych, prawdopodobnie widziałaś jego prace na stronach takich jak twitter czy tiktok. Jego sztuka sprawia, że ​​się uśmiechamy, przypominając nam o dostrzeganiu nowych i pomysłowych możliwości dla naszych przestrzeni publicznych. Jego prace zostały również zaprezentowane w projekcie Governors Ball Mural Project 2017 w ramach najważniejszego 3-dniowego festiwalu muzycznego w Nowym Jorku.

Jak podaje jego strona na Facebooku, amerykański artysta Tom Bob biega po ulicach Nowego Jorku i miejmy nadzieję, że nikt go nigdy nie złapie. Teraz – miejmy nadzieje, że szczęśliwie – będzie też biegał po ulicach Sacramento

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!