14 mężczyzn o niezwykłym wyglądzie – zapomnisz o standardach piękna!

Na przestrzeni dziejów w społeczeństwie istniały różne standardy piękna. Ludzie starali się ich przestrzegać, aby dostosować się do ogólnie przyjętych idei. Jednak na świecie regularnie rodzą się ludzie, którzy rozdzierają te standardy na strzępy. A wszystko za sprawą tego, że ich wizerunek (a czasem światopogląd) jest diametralnie inny. W szkole i na uniwersytecie ci „rewolucjoniści” często spotykają się z nieporozumieniami. Czasami są nawet potępiani przez innych.

Współczesne realia pozwalają oprzeć się temu niesprawiedliwemu atakowi i pielęgnować swoją indywidualność. Z tej okazji skorzystali chłopcy, których zdjęcia prezentujemy poniżej. Zaakceptowali swoje naturalne cechy i zmienili je w coś, co odróżnia ich od reszty ludzi. Te różnice pomagają im pewnie kroczyć przez życie i cieszyć się nim.

Sanel Junion Xaba – model

Mustafa Saidi – model

Karim Musso – model

Karim to facet o bardzo nietypowym wyglądzie. Kobieca budowa twarzy czyni go niezwykle delikatnym. Domy mody bardzo polubiły taką twarz. Zaczęli ze sobą walczyć i bombardować mężczyzne świetnymi ofertami. Karim obecnie robi sobie przerwę od modelingu, ale obiecał wrócić w najbliższej przyszłości.

Ralph Suffrant – model

Zgengyang Zhang – model

Bera Iwaniszwili – model, piosenkarz

Alessandro Manfredini – model

Włoski Allesandro ma nieco ponad 50 lat, ale jest jednym z najbardziej znanych męskich modeli, który aktywnie uczestniczy w różnych kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych. Mężczyzna zdołał stworzyć urzekający, brutalny wygląd, którego główną cechą jest broda. Nie każdy mężczyzna może pochwalić się takim wzrostem. Można więc śmiało powiedzieć, że Allesandro miał dużo szczęścia.

Michael Lockley – model

Roan Loach – model

Samuel Freiberg – blogger

Stas Mileev – blogger, model

Lalkowym wyglądem Stasa zainteresowało się kilka agencji modelingowych. Dzięki niemu facet był często zapraszany na pokazy i na sesje zdjęciowe. 

Kane Buffong – model

Cristiano – aktor

Chuck Junior Achik – model

Wygląd Chucka jest wynikiem jego brytyjskiego i nigeryjskiego pochodzenia. Popularność w modelingu przyszła mu po pracy z marką Calvin Klein.