13 nowoczesnych fryzur dla dorosłych kobiet: odważ się na zmianę!

W wieku 50 lat możesz i powinnaś wyglądać świetnie. A przede wszystkim należy zadbać o włosy. Niechlujny wygląd w wieku 50 lat jest niewybaczalny, chociaż w wieku 20 lat sprawy wyglądają trochę inaczej. Warto więc przyjrzeć się fryzurom, które są modne i które polecają styliści.
Tegoroczne krótkie fryzury są absolutnie odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. A dla dojrzałych pań istnieją dodatkowe powody, aby obciąć włosy. Siwe włosy stają się sztywne i nie pasują do długich włosów. W ten sposób łatwiej będzie Ci utrzymać idealny wygląd włosów na krótkiej fryzurze.

Tak więc po 50 roku życia najbardziej odpowiednie są fryzury krótkie i średniej długości

Zdecyduj się na stopniowane fryzury, fryzury pasujące do różnych włosów, fryzury z wygolonymi skroniami. Skośna grzywka, asymetryczny przedziałek lub prawie żaden przedziałek, wydłużone pasma z przodu i krótkie włosy z tyłu dodadzą Ci młodości i entuzjazmu.

 

Zwróć uwagę na krótkiego lub długiego boba

Ta fryzura jest u szczytu popularności od kilku lat. Dzięki tej fryzurze możesz stworzyć wiele niesamowitych stylizacji bez większego wysiłku. Dla pań po 50 roku życia polecamy krótkiego boba. Takie strzyżenie połączone z grzywką zakryje pojawiające się z wiekiem zmarszczki.

Pixie ponownie u szczytu popularności

Obecnie wiele hollywoodzkich gwiazd i kobiet biznesu woli obcinać włosy. Pamiętacie Meryl Streep z filmu Diabeł ubiera się u Prady? Jej fryzura to krótkie pixie. Możesz ułożyć tę fryzurę na wiele sposobów, a każdy będzie wyglądał bardzo dobrze.

Carre – zawsze w modzie

Obecnie fryzura carre jest bardzo popularna. Oprócz tego, że jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, sprawia, że ​​poczujesz się jak prawdziwa ikona stylu.

Jeśli twoje włosy się nie kręcą, wykwalifikowany fryzjer zrobi to tak, aby po umyciu włosy same się ułożyły. W ten sposób uzyskasz modny i nieco francuski wygląd.

Przeanalizuj, jak te fryzury mogłyby wyglądać na Twojej twarzy i wybierz tę, która pasuje do Twojego typu twarzy, nastroju i stylu.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!