13 bardzo krótkich fryzur bez grzywki dla najodważniejszych pań!

Jeśli należysz do kategorii kobiet, które lubią podejmować ryzyko, to krótka fryzura jest tym, czego potrzebujesz. Pomimo kardynalnej zmiany i krótkiej długości kobieta z taką fryzurą wygląda niesamowicie kobieco i uwodzicielsko. W tym artykule napiszemy o najbardziej stylowych i ekstrawaganckich fryzurach na bardzo krótkie włosy bez grzywki, które są bardzo popularne w tym roku.

Odważna fryzura bez grzywki

Pomimo tego, że fryzura jest typowa dla mężczyzn, przyjęło ją wiele odważnych i aktywnych kobiet. Fryzura tworzy nie tylko nowoczesny i stylowy wizerunek, ale także dodaje kobiecie śmiałości. Jej osobliwością jest: brak grzywki, skronie i ogolony tył głowy. 

Jeżyk

Taką fryzurę wybierają tylko te kobiety, które są w 100% pewne swojej urody. Nie boją się fryzury i są gotowe na to, że cała twarz będzie całkowicie otwarta. Strzyżenie ma kilka opcji – od najkrótszej o
długości 5 mm do wydłużonej. Boki i tył głowy można ogolić lub pozostawić minimalną długość. 

Asymetryczna fryzura

Jeśli chcesz stworzyć kreatywny i jednocześnie stylowy swój wizerunek, wybierz modną asymetryczną krótką fryzurę. Zakłada, że ​​włosy z przodu po jednej stronie będą dłuższe niż po drugiej. Grzywka może być całkowicie nieobecna we fryzurze, a tym samym zwiększać atrakcyjność kobiety.

Bardzo krótkie Gavorche bez grzywki

Kolejny wybór, który tworzy odważną i ekscentryczną fryzurę. Strzyżenie zawsze wywołuje niejednoznaczne wrażenie. Z jednej strony kobieta wygląda jak mały chłopiec, z drugiej – kobieta o silnym charakterze. Gavroche charakteryzuje się raczej spiczastym kształtem. Zwykle pasma są mocno wyfrezowane, co dodaje fryzurze wyrazistości. Gavroche może mieć wydłużone włosy z yułu, grzywka jest zwykle długa, a fryzura również wygląda harmonijnie bez grzywki.

Ekstrawaganckie, odważne i najpiękniejsze kobiety wybierają bardzo krótkie fryzury bez grzywki. Dzięki krótkiej długości i eleganckiemu kształtowi kobiety tworzą niezwykle efektowny, kobiecy i odważny wizerunek.

Jeśli spodobał Ci się artykuł, zapisz go dla siebie i udostępnij znajomym!