15 warstwowych strzyżeń do spróbowania w tym sezonie

Bob to klasyczna fryzura, która w ostatnich latach stała się bardzo zróżnicowana. Długość, szczegóły dobierane są indywidualnie – dlatego fryzura jest absolutnie uniwersalna. Bez względu na typ twarzy, wiek, wagę, styl, możesz wybrać własną wersję pięknej fryzury. Warstwowy bob to jedna z najpopularniejszych fryzur w tym sezonie.

Krótka fryzura bob

Jedna z najczęstszych opcji, która pasuje absolutnie każdemu, niezależnie od wieku i typu twarzy. Ta fryzura dobrze sprawdza się w przypadku włosów o dowolnej strukturze. Układanie w tej opcji nie zajmuje dużo czasu, jeśli mistrz zna swoją pracę.

Fryzura Boba z grzywką

Fryzury bob są noszone z prostymi grzywkami, francuskimi grzywkami (po obu stronach twarzy), asymetrycznymi grzywkami i wirowanymi grzywkami. Długie grzywki dodają objętości i zwiększają gęstość włosów, przynajmniej wizualnie. A układ warstw, z dłuższymi pasmami z przodu i krótszymi z tyłu, dodaje fryzurze objętości.

Warstwowa fryzura bob

Zazwyczaj włosy są przycinane do poziomu brody lub ramion (jeśli wolisz wersję przedłużoną). Nierównomiernie ścięte kosmyki dodają fryzurze objętości i sprawiają wrażenie gęstszych włosów o większej objętości. Fryzura typu bob sprawia, że ​​włosy stają się bardziej puszyste, pełniejsze, a sam wizerunek jest młodszy i bardziej atrakcyjny.

Nowoczesna warstwowa fryzura bob

Jest to idealny wybór dla kobiet, które chcą ukryć swoją masywną szyję, dla kobiet, które mają cienkie włosy i chcą dodać objętości i oczywiście jest to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odświeżyć swój wizerunek i pochwalić się wyrafinowaniem.

Asymetryczna fryzura bob

Taka fryzura koryguje owal twarzy, maskuje niedoskonałości skóry, dodaje objętości włosom i rozjaśnia twarz. Fryzura może być zarówno gładka, jak i niechlujna, z grzywką lub bez, i jest idealna zarówno dla młodych kobiet, jak i starszych pań, które chcą nowoczesnej fryzury.