12 sposobów, aby wyglądać jak model z długimi nogami, nawet mając 150 cm wzrostu!

Co zrobić, żeby wyglądać na wyższego? Dzisiaj omówimy 12 metod, które są tak proste, jak to tylko możliwe, ale skuteczne, które pomogą Ci wyglądać na wyższego, bez uciekania się do obcasów, gorsetów i innych wyczerpujących elementów garderoby.

Wysoka talia

Ubrania z wysokim stanem pokochały miliony kobiet na całym świecie, w dużej mierze dlatego, że wyszczuplają talię i wizualnie rozciągają sylwetkę, podkreślając wyrafinowanie i elegancję każdej kobiety oraz pomagając im wyglądać na wyższą.

Spodnie do podłogi

Długość spodni ma duże znaczenie, szczególnie dla tych, którzy chcą wyglądać na wyższych. Należy zauważyć, że mówimy o długości do połowy pięty. Nowoczesne, modne modele ciągnące się po podłodze w większości przypadków spowodują niechlujstwo i na pewno nie rozciągną sylwetki.

Dekolt w kształcie litery V

Jeśli chcesz wyglądać na szczuplejszą i wyższą, potrzebujesz topu o kroju w kształcie litery V, który jest teraz bardzo aktualny i pojawia się w prezentacjach wszystkich domów mody.

Stroje monochromatyczne

Strój wykonany z elementów w tym samym odcieniu dodaje wertykalności, a wszystko co pionowe – optycznie wydłuża sylwetkę. Aby nie wyglądać zbyt ponuro, wybierając ciemne odcienie, możesz uzupełnić strój jasnymi dodatkami.

Pionowe linie

Pierwsza warstwa odzieży tego samego koloru jest również uważana za linię pionową. Dlatego nie wahaj się wybrać spodni w tym samym odcieniu co bluzka, zwłaszcza gdy dopełnia je marynarka w innym odcieniu.

Pionowe linie

Kolejną pionową linię można stworzyć za pomocą wierzchnich warstw odzieży. Modele używają tej sztuczki, aby wyglądać na wyższych.

Buty pasujące do dna

Buty w tym samym odcieniu co spodnie lub spódnica to jedna z najpopularniejszych kombinacji, która może pomóc Ci wyglądać na wysoką i szczupłą. Dlatego gołe kostki, buty w innym kolorze lub krótka spódniczka nie są najlepszymi pomysłami, jeśli chcesz wyglądać na wyższą.

Tę samą sztuczkę można wykonać w jasnych tonach.

Pionowy pasek z nadrukiem

Rozcięcia, wycięcia, pionowe nadruki, paski – wszystko to pomaga pokazać sylwetkę z jak najlepszej strony.

Plisowana spódnica midi

Plisowana spódnica tworzy wiele pionowych linii. Talia optycznie się wyszczupli, a sylwetka się rozciągnie.

Poziome linie rękawów

A oto kolejny trend – koszulka bez rękawów z ochraniaczami na ramiona. Jego funkcją jest tworzenie pionowych linii w okolicy ramion.

Bluzka wsunięta w spodnie

Taki strój gwarantuje Ci szczuplejszą i wyższą sylwetkę. Tutaj działają zasady złotej sekcji, sformułowane przez Leonarda Da Vinci.

Czytaj więcej: 1 dzień bez jedzenia. Co się stanie, jeśli pościsz przez 24 godziny

Leave a Reply