12 rzeczy, których potrzebuje każda kobieta: wyjątkowe pomysły na prezent dla płci pięknej!

Przed świętami niezmiennie pojawia się pytanie: co podarować dziewczynie, mamie, koleżance, dziewczynie w prezencie? Kwiaty są przyziemne, nie każda kobieta lubi słodycze i nie ma wystarczająco dużo czasu na rozwijanie nowych hobby.

Zebraliśmy dla Ciebie 12 wyjątkowych rzeczy, które z pewnością przyciągną uwagę niemal każdej kobiety. Pomyśl o tym jak o gotowej liście życzeń – po prostu ją zapisz i w razie urodzin lub innej okazji podaruj jakiś prezent z tej listy.

Profesjonalny ,,obiektyw” na smartfona

Teraz będziesz mogła robić zdjęcia jak prawdziwy profesjonalista. I nie musisz wydawać pieniędzy na aparat. Wystarczy zwykły przenośny obiektyw.

Mocowania do maszynek

Odwieczny problem: maszynki leżą przypadkowo. Ale inteligentne panie natychmiast kupują opcje, które są łatwe i proste do przymocowania do ściany.

Korkociąg, który ,,zasysa” korek

Korkociągowe tortury się skończyły. Wszyscy w cywilizowanym świecie otwierają butelki w ten sposób – za pomocą nacisku. To urządzenie po prostu wypycha korek z butelki za pomocą powietrza.

Inteligenta butelka

To nie tylko butelka wody. Przypomina, kiedy i ile należy pić, aby nawodnić organizm.

Krzesło fitness

Tym krzesłem możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Możesz pracować podczas ćwiczeń.

Zakładki z kwiatów

Możesz poczuć się jak bohaterka powieści Jane Austen nawet przy pomocy drobnych szczegółów. Na przykład tutaj są takie zakładki wykonane z naturalnych kwiatów.

Foremka do omletów

Idealne, symetryczne śniadanie to rzeczywistość, a nie marzenie. Dzięki temu użądleniu taki kształt uzyska każdy omlet.

Nawilżacz powietrza

Taki zakup z pewnością stanie się dla Ciebie prawdziwym prezentem: możesz nawilżać powietrze nie tylko w zwykły sposób, ale także „rozpylając” przydatne olejki eteryczne.

Przenośne radio w stylu retro

Z pewnością nikt z Twoich znajomych nie ma takiej możliwości. Miłośnikom muzyki na pewno spodoba się taki prezent: wyobraź sobie ręcznie dostrojoną częstotliwość, czysty dźwięk, retro design w duchu lat 50. – jesteś już bohaterką piosenki The Beatles,!

Szlafrok i kapcie

„Hotelowy” komfort można stworzyć także w domu – choćby z pomocą tak dobranych szlafroków i miękkich kapci.

Zestaw do domowej akupunktury

W niektóre dni po pracy masz ochotę iść prosto do spa na relaksujący masaż. A gdyby tak można było zorganizować godzinę pełnego relaksu w domu? Do tego wystarczy taki dywanik i „kolczasta” poduszka na szyję: napięcie zniknie, a krążenie krwi zostanie przywrócone.

Wygodna maska do spania

Ta wyjątkowa maska na oczy pomoże Ci zasnąć zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!