12 opcji fryzur pixie do rozważenia

Fryzura pixie stała się popularna wiele lat temu, ale szczyt jej chwały jest właśnie teraz! Strzyżenie zyskało miłość kobiet na całym świecie ze względu na swoją wszechstronność i praktyczność, a strzyżenie może rozwiązać wiele problemów związanych z wyglądem włosów. Strzyżenie z łatwością przywróci objętość i piękno cienkim włosom.

Gradacja fryzury pixie

Cienkim włosom brakuje objętości, dlatego styliści radzą kobietom wybierać fryzury, aby ukryć tę cechę. 

Pixie z długą grzywką

W przypadku cienkich włosów ważne jest, aby stworzyć przynajmniej iluzję gęstości. W takim przypadku możesz robić modną fryzurę pixie z wydłużoną grzywką. Oczywiście grzywka będzie musiała być stale stylizowana, a reszta włosów podnoszona od nasady, wtedy wynik może zaskoczyć nawet najbardziej kapryśną kobietę. 

Pixie-bob

Jeśli zbyt krótka fryzura stawia cię w niekorzystnej sytuacji, powinnaś przyjrzeć się bardziej kobiecemu bobowi w stylu pixie. Fryzura przejęła główne zalety dwóch fryzur pixie i bob. Co gwarantuje modną i piękną objętość, nawet jeśli masz bardzo cienkie lub rzadkie włosy.

Bardzo krótkie pixie

Starsze panie wybierają najprostszą fryzurę – ultrakrótkie pixie. Dzięki bardzo krótkim kosmykom cienkie włosy wyglądają na mocniejsze i zdrowsze. Ale najważniejszą zaletą tej fryzury jest możliwość zapomnienia o stylizacji włosów na długi czas.

Kolorystka i stylizacja pixie

Jeśli masz cienkie włosy, cięcie pixie może rozwiązać Twój problem, ale nie zapomnij o koloryzacji i stylizacji. Styliści radzą, aby cienkie włosy były farbowane w kilku odcieniach, aby uzyskać wizualną objętość. Potem wystarczy już tylko stylizacja za pomocą szczotki i suszarki do włosów. Będziesz także musiała użyć produktów do stylizacji, aby wzmocnić efekt.

Jeśli na świecie jest jedna fryzura, która może zaspokoić każdą zachciankę kobiety, to jest to fryzura pixie. Ma wiele modnych opcji, jest w stanie w magiczny sposób rozwiązać wiele problemów z włosami. Ale najważniejszą rzeczą jest to, że pixie dodaje wyjątkowego uroku Twojemu wizerunkowi.