11 sekretów piękna Victorii Beckham, które sprawiają, że wygląda fantastycznie w wieku 48 lat

Ci, którzy śledzą Victorię Beckham, musieli zauważyć, że światowa celebrytka z roku na rok staje się piękniejsza i młodsza. Dzisiaj przyjrzymy się 11 rzeczom, które robi Victoria Beckham i jak udaje jej się wyglądać tak stylowo, młodo i nowocześnie.

1. Lubi masaże twarzy

Można powiedzieć, że światowa celebrytka ma obsesję na punkcie swojego wyglądu, uważnie monitoruje swoje zdrowie, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Przede wszystkim Victoria ma dobre relacje ze swoją ulubioną kosmetyczką, która wie, jak wykonać jej perfekcyjny masaż twarzy. Ta procedura od dawna znajduje się na liście rutynowej opieki osobistej Beckhama. Masaż wspomaga celebrytę w walce z obrzękami, a także doskonale wpływa na kształt i mięśnie twarzy.

2. Używa naturalnych produktów do ciała

Victoria dba nie tylko o twarz, ale i całe ciało, stosując olejek o naturalnym składzie, który doskonale sprawdza się po prysznicu. Jak mówi Victoria, ten rytuał musi być wykonywany stale. Aby osiągnąć pożądany efekt, Beckham nakłada naturalne olejki na lekko wilgotną skórę.

3. Ma obsesję na punkcie nawodnienia

Wybierając produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, Victoria Beckham preferuje tylko te, które nawilżają i odżywiają jej skórę. Nie brakuje nawodnienia skóry gwiazd, nawet gdy są daleko, znajdują się na pokładzie samolotu lub poruszają się w samochodzie.

4. Nakłada puder gąbką

Skóra Victorii Beckham wygląda idealnie równo, gładko i absolutnie bez skazy. Odkryliśmy sekret jej wiecznie młodzieńczej cery: wizażystka Victorii zawsze nakłada puder za pomocą gąbki. Ta metoda pozwala sprawić, by skóra wyglądała na przerobioną w photoshopie.

5. Zawsze układa włosy

Wychodzenie z rozczochranymi włosami nie dotyczy Victorii Beckham. Ważnym sukcesem jej nienagannego wyglądu są zadbane i zawsze ułożone włosy. Z puszystymi i „niegrzecznymi” włosami Victoria z powodzeniem walczy za pomocą prostownicy do włosów, która jest zawsze pod ręką.

6. Dba o skórki

Victoria Beckham nigdy nie wyjdzie publicznie, jeśli jej manicure nie będzie idealny. Światowa celebrytka zwraca szczególną uwagę na naskórek, który przy pierwszej okazji nawilża olejkami.

7. Stosuje plastry przeciwko worom pod oczami

Zniknięcie cieni pod oczami nie jest darem natury, ale codzienną pracą Victorii Beckham. Aby rano wyglądać na wypoczętą, bez cieni i worów pod oczami, Victoria zaraz po przebudzeniu stosuje plastry.

8. Używa swojego ulubionego kremu w dzień jak i w nocą

Victoria Beckham woli używać jednego ze swoich ulubionych kremów do twarzy, który nakłada na skórę zarówno na dzień, jak i na noc. Światowa celebrytka nie lubi komplikować sobie życia i kupować dużo słoików kremów na różne pory roku czy dnia.

9. Odżywia skórę wewnątrz i na zewnątrz

Odżywianie przede wszystkim, Victoria Beckham zawsze tak mówi. Niektóre kremy i serum to dla niej za mało, lubi pielęgnować skórę od wewnątrz – zwiększa to wynik o 100%.

10. Stosuje terapię światłem

Terapia światłem jest jednym z ulubionych zabiegów kosmetycznych Victorii Beckham. To ona pomaga utrzymać skórę twarzy w idealnym stanie, pomimo dojrzałego wieku.

11. Stosuje szminki w odcieniu nude

Victoria Beckham od dawna zauważyła, że ​​szminka nude wizualnie odmładza, czyniąc usta atrakcyjnymi, pełnymi i apetycznymi. Co więcej, kolor ten doskonale współgra zarówno z jasnym, jak i codziennym makijażem celebrytek.