11 pomysłów na krótkie fryzury z grzywką

Krótkie, obszerne fryzury to must-have dla kobiet o cienkich i rzadkich włosach. Dzięki technologii każdy włos staje się o wiele piękniejszy i bardziej atrakcyjny. W artykule pokażemy Ci, którą krótką, obszerną fryzurę z grzywką powinnaś wypróbować dla siebie.

Chłopięca fryzura z grzywką

Prosta fryzura garcon z grzywką wygląda kobieco i łatwo. Krótka fryzura pozwala dodać trochę zwiewności do wyglądu, a kobieta otrzyma również zauważalny efekt odmłodzenia. Lekko wydłużone pasma na czubku głowy, schodzące do skroni, pozwolą wymyślić różne stylizacje.

Bob-care

Strzyżenie Care może być zarówno obszerne, jak i proste. Ale jednocześnie fryzura zawsze będzie wyglądać na obszerną dzięki grzywce. Otrzymasz wizerunek w pełni zgodny z najnowszymi trendami mody.

Asymetryczne pixie z grzywką

Jeśli chcesz nieznacznie poprawić owal twarzy i jednocześnie zwiększyć objętość włosów, powinnaś przyjrzeć się fryzurze pixie z zauważalną asymetrią. Do takiej fryzury warto dodać asymetryczną grzywkę, najlepiej o średniej długości, aby uzupełnić stylowo swój wygląd. 

Czapka z grzywką

Oryginalna fryzura strony stała się bardzo popularna. Główny nacisk w fryzurze kładzie się na „czapkę”, którą tworzą ogolone włosy i kark. Taki kontrast wygląda dość odważnie. Do fryzury należy również dodać grzywkę, która będzie równa długości włosów na czubku głowy. Rezultatem jest niesamowicie obszerna i lśniąca fryzura.

Klasyczne pixie z grzywką

Nie jesteś gotowa na eleganckie eksperymenty? Wtedy zawsze jest wyjście – klasyczne pixie z grzywką. Nie wymaga ciągłej stylizacji, ale zawsze wygląda bardzo obszernie i atrakcyjnie. Ta fryzura ożywi Twoją twarz i podkreśli Twoje nieskazitelne rysy.

Bardzo krótki bob z grzywką

Młode kobiety preferują bardzo krótkie i obszerne boby z prostymi grzywkami. Ta ciekawa kombinacja zapewnia całkowitą aktualizację naszego wyglądu. Również strzyżenie może sprawić, że twarz stanie się bardziej proporcjonalna i wydłużona.

Cesson z grzywką

Fryzura Cesson to modna fryzura, która sugeruje bardzo wyraźny kształt. Tylko profesjonalna stylistka może stworzyć idealną fryzurę. Osobliwością fryzury jest półokrągły kształt, więc grzywka jest tutaj konieczna. Dzięki oryginalnej technice strzyżenie zawsze przybiera pożądany, obszerny kształt.

Krótkie fryzury dodające objętości z grzywką to okazja do uzyskania najbardziej stylowego wyglądu. Dzięki tym prezentowanym fryzurom kobieta nie tylko będzie wyglądać młodo i kobieco, ale także będzie mogła ułatwić proces tworzenia eleganckiego stylu.