11 krótkich fryzur, które dodadzą objętości Twoim włosom

Z wiekiem nasze włosy tracą swój dawny urok. Pasemka siwieją i stają się bardziej kruche, włosy tracą objętość, a odrosty nie są już tak mocne i elastyczne jak przed chwilą. Nawet właściciele luksusowych włosów często muszą myśleć o dodatkowej objętości. Ale problem można rozwiązać, jeśli wybierzesz odpowiednią fryzurę.

Trendem w tym sezonie są modne krótkie fryzury. Panie wybierają tę opcję fryzury ze względu na wygodę, praktyczność i niesamowicie spektakularną objętość. W materiale porozmawiamy o najpopularniejszych i najpopularniejszych fryzurach: pixie, bob i bob, które są odpowiednie dla kobiet o dowolnej strukturze włosów, typie twarzy i stylu życia.

1. Fryzura pixie

Na pierwszym miejscu wśród krótkich modnych fryzur o objętości jest stylowa pixie. Jej wyższość i wyczuwalny urok pozwala każdej kobiecie, pomimo swojego wieku, zmienić się i stać się znacznie młodszą i atrakcyjniejszą. Pixie przez długi czas będą u szczytu popularności, ponieważ to właśnie praktyczność fryzury pozwala nowoczesnym kobietom mody zawsze wyglądać kobieco, jednocześnie poświęcając minimum czasu na pielęgnację i stylizację włosów.

2. Fryzura bob

Jeśli wolisz dłuższe loki i chcesz ciągle zmieniać swój wygląd za pomocą różnych fryzur, to bob jest najlepszą opcją. Fryzura typu bob dodaje obrazowi odrobinę romansu, figlarności i atrakcyjnej kobiecości. Istnieje wiele odmian nowoczesnego boba, możesz wybrać dla każdego typu twarzy i struktury włosów. Wystarczy pobawić się długością i detalami, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Świetnie prezentuje się bob z asymetriąi wielowarstwowy bob.

3. Fryzura carre

Jeśli twoje włosy są naturalnie proste, koniecznie rozważ fryzurę carré. W nowoczesnych wersjach jest to bardzo stylowa i wygodna fryzura. Możesz wypróbować wersję wydłużoną, bawić się grzywką. Carre nadaje twarzy wyrafinowany i pełen wdzięku. Stylowa fryzura carre zawsze będzie odpowiednia. Pomimo ciągłych zmian w świecie mody, fryzura nadal pozostaje ona u szczytu popularności.