11 dowodów na to, że chirurgia plastyczna jest dobra!

Wiele gwiazd radykalnie zmieniło swoje życie dzięki chirurgii plastycznej: dla niektórych interwencje podniosły ich samoocenę i pozytywnie wpłynęły na karierę, a dla niektórych chirurdzy bezpowrotnie zrujnowali ich wygląd. Ale dzisiaj omówimy przypadki, w których operacja zakończyła się sukcesem.

1. Angelina Jolie

Kto wie, jak ewoluowałaby kariera Angeliny, gdyby nie poprawiła kształtu nosa i kości policzkowych. Niewątpliwie piękna Amerykanka ma rodzimy urok. A jednak Angelina zasłynęła właśnie ze względu na wyraziste, symetryczne rysy twarzy.

2. Megan Fox

Podobnie jak Angelina Jolie, Megan stała się jeszcze piękniejsza dzięki chirurgii plastycznej. Wynik był tak dobry, że większość ludzi zapomniała, jak Megan wyglądała na początku swojej kariery.

3. Margot Robbie

Margot Robbie spontanicznie pojawiła się na arenie światowego kina i wkrótce stała się prawdziwą ikoną mody i symbolem współczesnej kobiety. Choć aktorka twierdzi, że nigdy nie przeszła operacji, kształt jej nosa zmienił się podejrzanie.

4. Gisele Bündchen

Wygląda na to, że nos przeszkadzał nie tylko pięknej Margot Robbie, ale także Gisele Bündchen. Teraz jej nos wygląda bardziej wdzięcznie, a spojrzenie bardziej wyraziste. Brazylijski model ma się czym pochwalić.

5. Kris Jenner

Muszę przyznać, że nie jestem dobry w chirurgii plastycznej ani w osobliwościach klanu Jenner-Kardashian. Ale na pewno coś jest nie tak. Od kiedy naturalność stała się przestarzała?

6. Bella Hadid

Jej matka pochodzi z Holandii, a jej ojciec jest Palestyńczykiem. Oto, co się dzieje, gdy połączysz północne piękno z orientalnym pięknem, a następnie dodasz utalentowanego chirurga.

7. Victoria Beckham

Victoria Beckham zawsze była bardzo krytyczna wobec swojego wyglądu, zwłaszcza jeśli chodzi o nos. Operacje zmieniły jej oblicze i trzeba przyznać, że był to sukces.

8. Demi Moore

Za pomocą chirurgii plastycznej Demi Moore zmieniła nos, podbródek, usta i piersi. A aktorka nigdy nie próbowała tego ukrywać. A wynik nie jest tak zły, jak mógłby być.

9. Kim Kardashian

Piersi, usta, pośladki, kości policzkowe, nos, podbródek – łatwiej policzyć to, czego Kim nie zmieniła, niż to, co zmieniła. Jedno jest pewne, operacje sprawiły, że stała się mega popularna.

10. Ashlee Simpson

Siostra Jessiki Simpson tak bardzo martwiła się o swój nieco za duży nos, że stała się prawdziwą gwiazdą.

11. Scarlett Johansson

Na początku swojej kariery Scarlett Johansson przeszła plastykę nosa. Z operacją lub bez, kariera aktorki przybrała pozytywny obrót. Scarlett jest teraz znaną na całym świecie gwiazdą.