100% technika. Jak zatrzymać przy sobie mężczyznę?

Każda kobieta chce być doceniana i atrakcyjna dla swojego mężczyzny, tak aby ten pozostał jej wierny do końca życia.

Ale często kobieta zapomina o atmosferze, którą sama tworzy wokół siebie.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni naturalnie potrzebują wolności, uczuć i szacunku, jednocześnie odrzucając wszelkie przejawy lęku lub dominacji.

Aura stworzona przez kobietę jest tym, co przyciąga lub odpycha. Co dla niego znaczy twoja obecność? Co znaczy dla kogoś, kto jest zawsze przy tobie? Co dokładnie czujesz, gdy jesteś blisko kogoś?

Słowa nie podlegają uczuciom, a ci, którzy są blisko nas, potrzebują tylko kilku chwil, aby zrozumieć nasz stan wewnętrzny i dlatego decydują się zostać lub odejść. Promieniujemy dokładnie tym, co jest w nas, więc po prostu nie można naśladować innego stanu. Nawet ci, którzy przejdą szkołę dobrych manier, nie będą w stanie stworzyć wokół siebie pozytywnej aury, jeśli nie będą mieli prawdziwego wewnętrznego spokoju.

Każdy potrzebuje wewnętrznego spokoju! To wniosek, że każda kobieta, która chce mieć przy sobie mężczyznę, musi wziąć to pod uwagę! Mężczyzna chce czuć się swobodnie, aby mógł łatwo osiągnąć swoje wielkie cele. Napięcie wytworzone przez kobiety jest postrzegane przez mężczyznę jako ciężar, który utrudnia jego swobodę. W rezultacie będzie chciał odejść.

Rozsądna kobieta żyje tu i teraz. Nie ma żadnych oczekiwań, które uczyniłyby ją zbytnio zależną od kogokolwiek lub zmartwień, oczekując kiedy pojawi się jej wybawiciel książę.

Takiej kobiecie książę przyniesie jedynie niepokój i niepewność wywołany jej oczekiwaniami. Taki stan tylko zniechęci tego, który chce ją podbić. Rozczarowana nie zrozumie, że to ona własnymi rękami oddzieliła go od siebie.

Urocze dziewczyny, żyjcie w pokoju i przywróćcie porządek swoich wewnętrznych doświadczeń. Dopiero po osiągnięciu dojrzałej i niezależnej kobiety będziesz mogła w pełni żyć swoim fascynującym życiem, przyciągając upragnionego mężczyznę.

Jeśli ci się podobało, polub nas i podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach. Do zobaczenia w następnym filmie.

Leave a Reply