10 zasad stylu Anny Wintour – ubierz się jak ona!

Anna Wintour jest słusznie uważana za jedną z najbardziej kultowych postaci świata mody. 71-letnia Angielka jest redaktorem naczelnym magazynu Vogue od 1988 roku i Lady Commander of the British Empire. Anna słynie z kolosalnego wpływu na modę i autorytarny styl zarządzania. Zobaczmy, jaki jest jej styl i jakie są zasady.

Czego możesz się nauczyć od Anny Wintour?

Garnitury w stylu Chanel to idealne rozwiązanie dla dojrzałego wyglądu. Co więcej, spódnicę i żakiet można wykorzystać do innych codziennych stylizacji.

Długość spódnic jest preferowana wzdłuż linii kolan lub poniżej. Nieważne, czy to garnitur Chanel, czy sukienka z tweedowym płaszczem.

Pastelowe odcienie z powodzeniem łączą się z wzorzystymi rzeczami i motywami kwiatowymi. Jeden lub dwa przyciągające wzrok detale, takie jak kopertówka czy naszyjnik w odcieniach wina, ozdobią klasyczny strój.

Sukienka z wysokim stanem doskonale wydłuża nogi i wyszczupla sylwetkę.

Geometryczne nadruki często można zobaczyć na Annie Wintour. Anna doskonale łączy również jasne sukienki z innymi rzeczami, ale już w jednolitych kolorach.

Jeśli główny strój jest monochromatyczny, odzież wierzchnia może być bardziej wyrazista.

Rozkloszowane i plisowane sukienki to idealne rozwiązanie na elegancki look. Najważniejsze jest, aby wybrać akcesoria, które harmonijnie wpasują się w strój. Otrzymasz elegancki, romantyczny wygląd, odpowiedni w każdym wieku. Możesz łączyć miękkie odcienie, delikatne wzory, kobiece detale.

Delikatna sukienka z eleganckim nadrukiem, wdzięczny granatowy płaszcz przeciwdeszczowy to nienaganne rozwiązanie.

Sukienka w kratkę Vichy i wyrafinowany żakiet to proste, ale wyraziste wyjście.

Wiele osób zapomina, że ​​niektóre kolory są w stanie odmłodzić, na przykład koral. Anna Wintour nie popełnia takiego błędu!

Czytaj więcej: Te 10 zasad należy do kobiet podziwianych i szanowanych przez wszystkich.