10 wskazówek które brzmią szalenie, ale zaskakująco działają!

Czasem nawet najgłupsze pomysły okazują się genialne, wystarczy je wypróbować. Na przykład użytkownik Reddita pod pseudonimem Rat-avec-London poprosił innych użytkowników portalu, aby porozmawiali o life hackach lub wskazówkach, które brzmią szalenie, ale zaskakująco działają!

Wskazówki dotyczące codziennego życia

„Jak pokroić cebulę bez płaczu? Proste – zwilż warzywo, siekacz i nóż przed przystąpieniem do pracy. Byłam sceptycznie nastawiona do tej sztuczki, ale efekt przerósł moje oczekiwania – wyjawia Irene z Kolorado.

„Zrestartuj komputer przed skontaktowaniem się z obsługą klienta. W 7 na 10 przypadków problem sam się rozwiązuje ”- mówi Darren, pracownik firmy Dell.

„Aby łatwiej odzyskać siły po przegrzaniu ciała, opłucz nadgarstki pod strumieniem zimnej wody lub wytrzyj je kostką lodu” – ujawnia Mia, przewodnik safari po Boliwii.

„Jeśli nie możesz zasnąć, wybierz literę i spróbuj zapamiętać wszystkie miasta, które zaczynają się od tej litery” – mówi Michael, nauczyciel geografii w szkole w Detroit.

„Dzisiaj odkryłam, że woda oczyszczająca do twarzy z łatwością usuwa plamy dezodorantu z koszuli” – mówi Helen z Manchesteru.

„Nigdy nie podejmuj ważnych decyzji przed snem. Idź do łóżka i wróć do pytania rano. ”- mówi Christian z Arkansas.

„Jeśli jesteś zestresowany lub masz atak paniki, ruszaj palcami u stóp. Za kilka minut poczujesz się lepiej ”- ujawniła Alina z Petersburga.

„Za każdym razem, gdy idę do zoo, noszę ubrania, które wyglądają jak mundur personelu. Zwierzęta są dla mnie o wiele bardziej życzliwe ”- mówi Kristen z Melbourne.

„Jeśli jesteś w obcym kraju i nie znasz lokalnego języka, naucz się mówić proszę i dziękuję. Te słowa będą dla Ciebie bardzo pomocne – mówi Konrad, pasjonat podróży.

“Jeśli drzazga weszła głęboko w skórę lub jest trudna do usunięcia, owiń obszar skórką od banana i przez kilka godzin drzazga wyjdzie sama. Nie wiem, jak to wytłumaczyć, ale przetestowałam tę metodę na własnej skórze i naprawdę działa” – zdradza Julia z Chicago.

Czytaj więcej: 10 ciekawych zastosowań płynu do naczyń!