10 stylowych fryzur dla kobiet w kwiecie wieku!

Siwe włosy nie są powodem do zmartwień i niepokoju. Wszystkie kobiety prędzej czy później siwieją. A jeśli wcześniej kobiety poszły do ​​salonu, aby ukryć siwe włosy, teraz idą tam, aby je podkreślić. Zwłaszcza, że ​​nowoczesne fryzury fantastycznie prezentują się z siwymi włosami. Zobaczmy razem, którymi modelami możemy się zainspirować.

Stylowe fryzury dla siwych włosów

Jeśli jesteś zwolenniczką klasycznych rozwiązań, proponujemy strzyżenie typu bob lub bob-carre. Jest kilka kryteriów, na które warto zwrócić uwagę.

Najpierw wybierz fryzurę z grzywką. Długie grzywki dodają objętości i ukrywają niektóre zmarszczki. A układ warstw, z krótszymi pasmami z przodu i dłuższymi włosami z tyłu, dodaje fryzurze objętości.

Sugerujemy również zwrócenie uwagi na krótką fryzurę bob. Taka fryzura wygląda kobieco i stylowo, a co najważniejsze dodaje włosom objętości i świeżości.

Odwrócona fryzura w stylu bob’a jest idealna dla pań o cienkich i rzadkich włosach. Wygląda kobieco, stylowo i nowocześnie, co jest dobre dla energicznej kobiety. Fryzura jest łatwa w utrzymaniu i dodaje każdej kobiecie śmiałości i wyrazistości.

I nie zapomnij o pixie. Fryzura pixie jest praktyczna, wygodna, wszechstronna, łatwa w układaniu i jest odpowiednia nie tylko dla kobiet 60+, które chcą wyglądać odważnie, ale nie mają czasu na układanie włosów.

Jednocześnie fryzura pixie to prawdziwy skarb dla pań z cienkimi i rzadkimi włosami, ponieważ dodaje objętości linii włosów. A asymetryczna grzywka dodaje Twojej twarzy śmiałości i delikatności, osłabiając chłopięcy wygląd fryzury.

Fryzura w stylu pixie-bob łączy w sobie zalety dwóch fryzur. Dobrze prezentuje się na twarzy każdej kobiety i można ją dopasować do każdego stroju.

Pixie-bob to fryzura, która łączy w sobie śmiałość z delikatnością i jest prawdziwym skarbem dla nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie kobiety.

Pixie świetnie wygląda zarówno na młodych, jak i starszych kobietach, zarówno w strojach biurowych, jak i wieczorowych, blondynkach i brunetkach. Bardzo dobrze wygląda również na kobietach o siwych włosach.

Fryzury Bob-carre dla krótkich włosów są jednocześnie odważne i eleganckie. Taka fryzura koryguje owal twarzy, maskuje niedoskonałości skóry, dodaje objętości włosom.

Na szczęście dziś coraz więcej kobiet rezygnuje z trudnych do wykonania fryzur na rzecz prostych i naturalnych fryzur. Co więcej, kobiety chętnie akceptują nawet siwe włosy.