10 sposobów spania we dwoje – co pozycje mówią o waszej relacji?

CO MOŻNA WYCZYTAĆ Z POZYCJI PODCZAS SNU 

Bez względu na to, jak próbujemy ukryć prawdę, często nasza natura nieświadomie nas zdradza. Myślałaś, że podczas Twojego snu nikt nie może  się dowiedzieć o Twojej osobowości? Wiedz, że tak nie jest.

Eksperci w dziedzinie psychologii stwierdzili, że postawa podczas snu może scharakteryzować relacje między śpiącą parą. Psycholog Joao Oliveira podkreśla, że ​​należy przeanalizować pozycję, w której ludzie śpią o świcie, a nie tej, w której zasypiają. Więc dzisiaj masz trudne zadanie, pamiętaj o pozie, w której rano i ty i twój partner budzicie się. Następnie obejrzyj ten film do końca i dowiedz się, co to znaczy.

„Splot dłoni, splot nóg”

Eksperci twierdzą, że kiedy we śnie para nieświadomie splata się nogami i rękami, oznacza to niepohamowany temperament w związku. Z reguły w tej pozycji pary śpią na początku związku, gdy kochankowie chcą poczuć się zjednoczeni.

„Łyżeczka”

Psycholodzy są pewni: jeśli partner przytula drugiego od tyłu, oznacza to, że wykazuje uwagę i troskę. Taka para czuje się komfortowo i bezpiecznie razem. Jednak relacje między osobami śpiącymi w tej pozycji są dalekie od ideału. Najprawdopodobniej w związku istnieje jakaś niepewność.

„Zrozumienie”

Eksperci od języka ciała podkreślają, że takie uściski są świadectwem miłości i przywiązania między małżonkami. Najprawdopodobniej para ma wspaniałe życie seksualne. W takim przypadku jeden z partnerów woli dominować w związku.

„Zdobywanie przestrzeni”

Ta pozycja wskazuje, że człowiek nie stara się okazywać miłości do swojej bratniej duszy. Zwykle ktoś, kto potrzebuje pewności siebie, w tym w związku, stara się zająć większą przestrzeń łóżka. Ponadto eksperci zauważają, że uparci ludzie zwykle śpią z rękami podniesionymi nad głową , którzy dążą do przywództwa w związkach i chcą utrzymać wszystko pod kontrolą.

„Pół na pół”

To stanowisko jest preferowane przez ludzi, którzy się kochają, ale ich związek nadal wymaga szczególnej uwagi. Psycholodzy zauważają, że ten, kto śpi na plecach, nie musi widzieć swojego partnera, a ten, który śpi na brzuchu, jest uparty i nieco zamknięty. Jednak przeplatanie się nóg wskazuje, że ludzie mają wobec siebie zobowiązania.

„Na odległość ramienia”

„Spontaniczne relacje” – taki wniosek wyciągnęli psycholodzy, analizując tę ​​pozę podczas snu. Każdy szanuje przestrzeń osobistą drugiego partnera. Najprawdopodobniej każdy z nich ma swoich przyjaciół, chodzą na imprezy osobno, ale jednocześnie ufają sobie bezgranicznie. Wyciągnięta ręka oznacza chęć ochrony partnera, a dłonie pod policzkiem oznaczają, że dana osoba jest spokojna i wygodna. Jeśli między parą wystąpił konflikt, taka postawa może wskazywać na próbę pogodzenia.

„Nie odchodź, zostań ze mną”

Najprawdopodobniej ta para szuka wolności, ale dłoń na jego ramieniu jest przejawem miłości. Chcą czuć partnera. Oznacza to, że człowiekowi najbardziej brakuje tego odczucia. Osoba, która w tej pozycji śpi plecami do partnera, według psychologów, ma wysoką samoocenę.

„Powrót do tyłu”

Para stara się zachować przestrzeń osobistą bez utraty kontaktu. Ta pozycja wskazuje na stabilny i zdrowy związek, jakby podkreślał ich symetrię. Dla osób, które śpią w ten sposób, posiadanie partnera w pobliżu jest warunkiem komfortu.

„Jesteś daleko ode mnie”

Taka postawa sygnalizuje, że coś jest wyraźnie nie tak z parą. Brak kontaktu między ciałami i fakt, że ludzie odwracają się od siebie, może oznaczać, że mają większą swobodę osobistą lub rywalizują ze sobą. Jeśli ciało jest napięte, a ramiona są „zamknięte”, para prawdopodobnie niedawno się pokłóciła i nie pojednała się później. Jeśli ciało jest zrelaksowane, nie ma napięcia w związku, najprawdopodobniej ludzie sobie ufają i szanują swoją przestrzeń osobistą.

„Patrzę na ciebie jak w lustro”

Para, która śpi w tej pozycji, z reguły ma świetny związek. Rutynowe i codzienne problemy nie mogą negatywnie wpływać na relacje tej pary. Prowadzą aktywne życie seksualne, będąc dobrymi przyjaciółmi i wspaniałymi partnerami.

 

Leave a Reply