10 sekretów stylu Victorii Beckham. Dzięki nim zawsze wygląda kobieco i z klasą

Światowej sławy brytyjska projektantka Victoria Beckham podzieliła się z fashionistkami 10 zasad, których należy przestrzegać, aby stworzyć swój własny, luksusowy wygląd.

1. Ubrania nie muszą być ultramodne i drogie, najważniejsze jest to, że mają nienaganny krój, zwłaszcza jeśli strój jest uszyty w męskim stylu.

2. Uzupełnij swój strój elegancko dobranymi dodatkami. To niekoniecznie biżuteria. Szalik, okulary przeciwsłoneczne, rękawiczki, torebka – wszystko to będzie bardzo pomocne w codziennym życiu. Ulubionym dodatkiem Victorii Beckham są okulary przeciwsłoneczne – najlepszy przyjaciel każdej gwiazdy.

3. Wiele kobiet zaniedbuje znaczenie torebki. Ale oprócz swojej praktycznej użyteczności, to akcesorium jest niezbędne do dopełnienia stroju. Kobiecy styl nie może być kompletny bez odpowiedniej torebki. Torba musi być sztywna, elegancka, wykonana z wysokiej jakości skóry iz odpowiednimi dodatkami.

4. Zawsze zachowuj równowagę przyzwoitości – jeśli zakładasz mini, to góra powinna być jak najbardziej zapięta i odwrotnie, głębokiemu dekoltowi powinien towarzyszyć długi dół lub klasyczne spodnie.

5. Nie szczędź pieniędzy na klasyczne rzeczy. Obcisłe klasyczne dżinsy lub nieskazitelna sukienka będą idealnym wyborem na każdą okazję.

6. Strój musi w pełni pasować do Twojego przyszłego pobytu i pory dnia. Na przykład, jeśli wybierasz się na plac zabaw, załóż lekkie, wygodne i praktyczne ubranie, aby nie krępowało Cię podczas zabawy z dziećmi.

7. Kobiecość oznacza przyzwoitość. Choć Victoria Beckham wyróżniała się również swoimi prowokacyjnymi strojami, gwiazda twierdzi, że aby podbić mężczyznę, nie trzeba się rozbierać. Kobieta musi być enigmatyczna, a klasyczne stroje wyglądają znacznie bardziej zmysłowo i atrakcyjnie niż te, które pokazują wszystko.

8. Klasyczne, dandysowe, morskie, romantyczne style wyglądają drożej niż grunge, sport, normcore, boho, etniczne czy prowansalskie, choć są prostsze.

9. Nigdy nie bądź ofiarą modowych trendów, trzymaj się ich tylko w rozsądnych granicach, nie musisz cały dzień chodzić na wysokich obcasach.

10. Trzymaj się czarno-białej kolorystyki, ponieważ te kolory należą do sekcji Klasyka i dlatego nigdy nie wyjdą z mody.

Czytaj więcej: 5 nawyków dojrzałej kobiety, które pomagają jej wyglądać młodziej