10 rzeczy w Twojej szafie, które powinieneś natychmiast wyrzucić

UBRANIA, KTÓRYCH NIE POWINNAŚ NOSIĆ W TWOIM WIEKU.

„Życie staje się piękniejsze, kiedy nosisz godne podziwu ubrania”, powiedziała Vivienne Westwood. I to częściowo prawda, Nowe buty zasadniczo nie zmienią twojego życia (chociaż przykład Kopciuszka sugeruje inaczej), ale zdecydowanie poprawiają samoocenę, a nudne ubrania, wręcz przeciwnie, tylko pogorszą twój nastrój. Najlepsze, co możesz zrobić z takim ubraniem, to wyrzucić go bez żalu.

Zebraliśmy listę rzeczy, które nie są odpowiednie dla Ciebie i które nie powinny znajdować się w szafie żadnej kobiety. Obejrzyj do końca, aby niczego nie przeoczyć.

Ubrania jak z inkubatora.

Takie rzeczy pozbawiają cię twojej osobowości i szybko staną się niemodne. Czy warto na nie wydawać pieniądze? Oczywiście nie.

Ubrania, które nie pasują do twojej sylwetki.

Strój powinien ukrywać wady, a nie podkreślać je. Mini spódniczki mogą być modne, ale jeśli nie pasują do twojej figury, będziesz w nich wyglądać zabawnie, a nie elegancko.

Buty i ubrania złej jakości.

Cyrkonie, nadruki i neonowe kolory, które są na rzeczach niskiej jakości. Mogą faktycznie wyglądać dobrze, ale tylko w jednym przypadku – ubrania muszą być wysokiej jakości.

Zbyt otwarte i wulgarne.

Rzeczy, które pokazują to, co należy ukryć, wyglądają odpowiednio tylko na plaży. W innych sytuacjach możesz wyglądać wulgarnie.

Koszulki pamiątki z podróży.

Czy lubisz podróżować po świecie? Doskonale! Ale pamiątkowe koszulki najlepiej nosić w domu lub w ostateczności w drodze do najbliższego sklepu.

Ubrania, których nie nosiłaś przez ponad rok.

Sukienka, której nie masz gdzie założyć, buty, które świetnie wyglądają tylko w połączeniu z szyfonem – wszystko to może gromadzić kurz przez lata. Pozbądź się ich i kup ubrania i buty, w których naprawdę poczujesz się komfortowo.

Zniszczone ubrania i buty.

Biała koszulka straciła olśniewający blask, rozciągnięty i zmechacony sweter, skórzana, poplamiona torba – oznacza to, że nadszedł czas, aby je wyrzucić.

Ubrania, które nie są odpowiednie dla twojego wieku.

Nikt nie zachęca cię do noszenia tylko klasycznych kostiumów po skończeniu 30 roku życia. Jeśli jednak twoją garderobę można łatwo pomylić z garderobą nastolatki, jest to okazja do wprowadzenia pewnych zmian.

Niewłaściwa bielizna.

Wybór idealnego stanika to prawdziwa sztuka, którą każda kobieta powinna opanować. Przede wszystkim odpowiednio dobrana bielizna sprawia, że ​​jesteś bardziej pewna siebie. Po drugie, odpowiednio dobrana kształtem i rozmiarem jest znacznie wygodniejsza.

Nudne ubrania

Biała bluzka z czarną spódnicą, a w żadnym wypadku sukienka z trampkami, buty pasujące do torby – wszystko to zasady z przeszłości. Nie bój się eksperymentować i wyjść poza szablon, a wynik naprawdę sprawi, że będziesz zauważalna.

Leave a Reply