10 rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w swoich żonach

CZEGO MĘŻCZYŹNI “NIENAWIDZĄ” U SWOICH KOBIET

„Nienawiść” to potężne słowo. Ale kiedy mężczyzna nienawidzi pewnych rzeczy w tobie, warto się cieszyć. Kiedy mężczyzna nienawidzi twojego płaczu, to dobrze. Nie lubi widzieć, jak cierpisz i zrobi wszystko, co możliwe, aby nie widzieć cię w tym stanie.

Mężczyźni nie zawsze potrafią wyrazić swoje emocje słowami, więc trudno go zrozumieć. Dobrze, że psycholodzy wiedzą, jak rozszyfrować ich naturę, więc obejrzyj ten film, aby zrozumieć ich prawdziwy stosunek do ciebie.

Po obejrzeniu tego filmu dowiesz się 10 rzeczy, których mężczyźni nienawidzą w swoich żonach:

  1. Mężczyzna “nienawidzi”, gdy coś cię boli

Gdy coś Cię boli, twój mąż cierpi jeszcze bardziej, bo nie widzi, jak cierpisz, a gdyby mógł, zamieniłby się z tobą miejscami. Jedyne, co może zrobić, to pomóc ci uporać się z bólem. W takim przypadku nie próbuj być niezależną i radzić sobie samodzielnie. Niech Ci pomoże.

  1. „Nienawidzi”, kiedy płaczesz

Nic tak nie wpływa na mężczyznę jak łzy jego żony. Wie, że coś cię dręczy i chce cię wspierać, ale nie zawsze wie, jak to zrobić. Powiedz mu, jak Ci pomóc zdjąć „ciężar” z twoich ramion.

  1. „Nienawidzi”, gdy wyjeżdżasz daleko

Twój mąż tęskni za tobą, kiedy wyjeżdżasz. Jest mało prawdopodobne, że się do tego przyzna, ale tak jest. Zawsze o tobie myśli, kiedy wyjeżdżasz. W końcu ożenił się, aby spędzić z tobą jak najwięcej czasu.

  1. „Nienawidzi”, gdy nie jesteś pewna siebie.

Twój mąż kocha cię nie dlatego, że jesteś doskonała, ale dlatego, że widzi w tobie potencjał. Jeśli skupisz się na swoich wadach, on dostrzeże Twoje mocne strony. Widzi, jaka jesteś piękna, i bardzo cierpi, gdy tracisz do siebie zaufanie.

  1. „Nienawidzi”, gdy ktoś źle Cię traktuje

Każdy mężczyzna ma instynkt ochrony swoich bliskich. Dlatego będzie bardzo zły, gdy ktoś spróbuje cię wykorzystać lub źle się zachowa. Czasami może potraktować sytuację jeszcze poważniej niż ty. Wiedz, że reaguje w ten sposób, ponieważ cię kocha i nie rozumie, dlaczego najważniejsza osoba w jego życiu nie jest szanowana.

  1. „Nienawidzi”, gdy próbujesz być inną osobą

Społeczeństwo zawsze daje nam wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać kobieta i idealna żona. Kiedy już poślubisz odpowiedniego mężczyznę, nie potrzebuje, abyś spełniała te fałszywe standardy. On kocha cię za to, kim jesteś i nie chce, żebyś się zmieiała i stał się inną osobą. Po prostu bądź sobą.

  1. „Nienawidzi”, gdy coś idzie nie tak

Twój mąż chce cię widzieć jako kobietę sukcesu i nie może spokojnie patrzeć, kiedy coś ci nie wychodzi. Jest jednym z nielicznych, który widzi, ile poświęcasz czasu i wysiłku. Wie, jak ciężko pracujesz. Porażka jest częścią waszego życia. Najważniejsze jest, aby pamiętać, że twój mąż jest zawsze gotowy, aby ci pomóc.

  1. „Nienawidzi”, kiedy wstydzisz się swojego ciała i uważasz się za niewystarczająco piękną.

W ciągu życia ciało kobiety zmienia się, a mężczyźni nie zawsze to zauważają. Jest to szczególnie zauważalne po urodzeniu dzieci. Wierz lub nie, ale Twój mąż nie poślubił ciała. Zakochał się w poczuciu humoru, twojej dobroci i dlatego, że dobrze się z tobą czuje. Oczywiście ceni sobie chęć dobrego wyglądu, ale to nie jest najważniejsze dla niego. Nienawidzi tego, kiedy porównujesz się do innych kobiet lub myślisz, że wyglądasz gorzej od innych.

  1. „Nienawidzi”, kiedy łamie ci serce

Wiedz, że nigdy nie robi tego złośliwie ani celowo. Jak każda osoba, on najpierw mówi, a potem myśli. Jeśli zrobił lub powiedział coś, co cię zraniło, wiedz, że będzie mu z tego powodu bardzo przykro.

  1. „Nienawidzi”, kiedy nie jesteś szczęśliwa

Właściwie całą tę listę można sprowadzić do jednego wniosku: mężczyżni nienawidzą, gdy ich żony nie są szczęśliwe. Więc następnym razem gdy zrobi coś głupiego, zignoruj ​​to. W końcu cokolwiek robi twój mąż, robi to z miłości do ciebie.

Leave a Reply