10 rzeczy, których faceci nie cierpią w kobietach

Światopogląd kobiet i mężczyzn czasami uderza w absolutne przeciwieństwo. Często myślimy o tym, co lubią mężczyźni, ale lepiej jest wiedzieć, czego mężczyźni nie lubią, aby ich zadowolić.

1. Ospały głos

Mówiąc ospałym głosem, dziewczyny najczęściej robią to sztucznie, nieco teatralnie. Mężczyźni doskonale zdają sobie sprawę z fałszywości zachowań. Może to doprowadzić do zerwania relacji.

2. Idealna sylwetka

Mężczyźni uwielbiają patrzeć na piękne, smukłe dziewczyny, podziwiać ich idealną sylwetkę. Ale jako żony wybierają te, które są prostsze i mądrzejsze. Istnieje opinia, że ​​piękna żona może stać się obiektem uwielbienia dla bardzo zamożnych mężczyzn, a potem można ją stracić. A kto chce mieć status porzuconego męża?

3. Fałszywa głupota

Nigdy nie wydawaj się głupszy niż w rzeczywistości. Mężczyźni kochają głupie dziewczyny, ale nie oczekuj długotrwałego związku. Umysł jest zawsze ceniony w kobiecie.

4. Kaprysy i napady złości

Niekończące się kaprysy i napady złości, aranżowane przez ukochaną, mogą się nudzić. Nikt nie chce spełniać wszystkich kobiecych zachcianek. Jeśli dziewczyna od czasu do czasu pozwala sobie na niewinne zachcianki, to faceci nawet to lubią. Ale mieć przy sobie rozhisteryzowaną kobietę, to już za dużo.

5. Zbyt pulchne usta

Mężczyźni cenią naturalność we wszystkim: we włosach, makijażu, wyglądzie. Zbyt pulchne usta wyglądają nienaturalnie. To wyłącza mężczyzn.

6. Rozpusta

Mężczyźni lubią mieć „wredną dziewczynę” jako partnerkę seksualną, która może zaspokoić ich niezwykłe pragnienia. Ale chcą widzieć w swoim życiowym partnerze czułą, kochającą kobietę, raczej skromną matkę swoich dzieci.

7. Cierpienie

Kobiety odnoszące sukcesy, pewne siebie, potrafiące bronić się w trudnych sytuacjach życiowych, interesują mężczyzn znacznie bardziej niż te, które nieustannie potrzebują „ratowania” przed czymś. Nikt nie lubi stale żyć z wieczną ofiarą.

8. Cicha uległość

Mężczyźni kochają kobiety, które znają swoją wartość, mają własne zdanie we wszystkich sprawach. Nie muszą się zgadzać, zadowalając mężczyznę. Zdrowy kompromis, a nie ciągła zgoda, budzi szacunek.

9. Obłuda

Czy potrafisz budować silne relacje na kłamstwie? Poza tym, starając się być tajemnicza i niezwykła, możesz posunąć się za daleko i sprawić wrażenie głupiej, ograniczonej umysłowo lalki. Bądź sobą, wtedy „Twoja” osoba na pewno Cię odnajdzie.

10. Nadmierna opieka

Ten sposób komunikacji jest lubiany przez jednostki ludzi. Dla większości mężczyzn, zwłaszcza bogatych i odnoszących sukcesy, wydaje się to szczytem głupoty. Nie zbudują długotrwałego związku z dziewczyną, która uwielbia seplenić. Mężczyźni kochają opiekuńcze kobiety, ale nie uważają za konieczne wcielać się w rolę dziecka dla wybranej przez siebie osoby.